Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magasnyomású hűtőrendszert...

Magasnyomású hűtőrendszert hogy lehet feltölteni?

Figyelt kérdés

Erre lennék kiváncsi,mert sajnos meghibásodott a hűtőventilátor kapcsolóm,és kiakarom cserélni,de ha kiszedem a kapcsolót a hűtőből az összes vizem elfog fojni,a kérdésem az lenne,hogy hogyan tudom újra tölteni úgy,hogy ne legyen levegős a rendszer. Részletessen írjátok le ha kérhetem,nem vagyok h*lye,de nem akarom hogy véletlenül levegős legyen a rendszer.Azért csinálom én,mert 1 normális szerelőt sem ismerek + nincs is a közelbe.

Köszönöm a váloszokat előre is!



2013. ápr. 11. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy típus nem ártott volna, de a mai autók 90 százaléka kilégteleníti saját magát, feltöltöd a kiegyenlítő tartályon keresztül, bekapcsolt fűtéssel felmelegíted üzemi hőmérsékletre, ellenörzöd a szintet, ennyi általánosságban típus nélkül.
2013. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy tiszta edénybe engeded le a vizet, akkor azt vissza töltheted bele amikor végeztél. És ahogy az előttem szóló írta, légteleníti magát a rendszer, csak arra kell figyelni, hogy a kiegyenlítőben MINDIG legyen elegendő víz.
2013. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hideg motornál ,kapcsoló gomba ki -gyorsan berak a másik -a hiányzó folyadék pótlása -motor beindít -bemelegít-folyamatosan figyelni a folyadék szintet,ha kell pótold -ventillátor bekapcsolásig járasd -utána hagyd hűlni -ellenőrízd a folyadék szintet (és tedd szintre )kb ennyi ..

Egyébként 1,2 1,4 bar nyomás van a rendszerben ....üzemmelegen

2013. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2013. ápr. 12. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!