Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50 ccm-es motort...

Kamu Szabolcs kérdése:

Milyen 50 ccm-es motort tudtok ajánlani ami nagyon megbízható, váltós és kis fogyasztású?

Figyelt kérdés
Nyárra kellene munkába járáshoz. Mindennap kb 30 km-et mennék vele és nem szeretném, hogy megálljon alattam. Lehetőleg váltós legyen nem szeretem a robogókat és kb 60-80 erez forint körül mozogjon. Kis fogyasztású legyen. Mi tudtok ajánlani?
2013. ápr. 14. 10:22
 1/3 petizacc ***** válasza:

Ennyi pénzért maximum egy jobb állapotú Simsont kapsz.


120 ezertől 160 ezerig vannak jó endurok. Aprilia RX, Xamaha DT, Derbi Senda.

2013. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simson.
2013. ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen feltételek mellett csakis a Simson jön szóba. Ha értesz kicsit is a szerszámokhoz, vagy van egy szerelő ismerősöd, akkor könnyen rendbe tudtok hozni bármilyen Simsont úgy, hogy aztán csak motorozni kelljen vele.


Én tavaly vettem egyet 30-ért, ráköltöttem még 40-et, azóta viszont hozzá se kell nyúlni, semmi baja, és még soha sem állt meg.

2013. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!