Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen cross motort vegyek?...

Milyen cross motort vegyek? Max 220 ezer ft-ig 90ccm ig Kx, cr, stb. véleményeket tapasztalatokat Csak cross érdekel Melyik a legmegbizhatóbak? Cr?

Figyelt kérdés

Irjátok már el hogy erő stb.. fogyasztás, Mennyi a fentartása ? Mit kell cserélni bennük, mire kell figyelni? Egy normál használat mellet menyit bir ki javitás nékül? Két személy elfér rajta

15 éves vagyok 75 kg



2013. ápr. 14. 13:43
 1/8 anonim válasza:
Hello ha erős kis motort akarsz akkor egy Kawasaki Kx 80 ast vegyél erős, pörgős mivel power szelepes 2T-s, de ezek verseny krosszok és a dugót egy bizonyos üzem óra után cserélni kell ha nem akarod hogy nagy bajok legyenek! ez kb 25e ft től kezdődik ez a dugó csere...
2013. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 schocko ***** válasza:
Egy sem megbízható olyan értelemben, mint az utcai motorok, mert ezek versenymotorok, "kihegyezett" technikával, rengeteget kell javítani majd...két személy egy cross motoron...ezt ugye nem gondoltad komolyan...
2013. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lebeszélni erről a tervedről, de ahogy az előző hozzászólók is írták, ezek amiket itt felsoroltál mind versenymotorok és sajnos, ha használják őket mindig kell valamit javítani ezt tapasztalatból mondom. Azt így előre nem lehet megmondani mennyi a fenntartása ez nagyban függ attól hogy milyen állapotút fogsz találni, de nagy csodákra ne várj senki nem fogja meggeneráloztatni a motort eladás előtt. Egy biztos előbb-utóbb beugrik vmi zsebbenyúlós tétel.
2013. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi azért kérdeztem hogy elfér-e két személy mert ismerősöm mondta hogy ő szokott menni 2 személyel.
2013. ápr. 14. 14:40
 5/8 A kérdező kommentje:

És a Honda cr néztem ki , ez tetszik legjobban meg kx de az drágáb mert ballagás + komfirálási pénzből akarom megvenni nyáron meg dolgozok . Pl jobb védőfelszerelésért

Amugy ez lesz az első váltós motorom mert még a malaguti 12 van még

2013. ápr. 14. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt Kx 80-om, most Honda CR 250-em van. Mindkettő nagyon jó, de a fenntartásuk nagyon drága, rengeteg benzin kell bele, a dugót rendszeresen cserélni kell, ami nem olcsó. Szerencsére nekem nem volt komolyabb problémám, de azt mondják, vannak olyan crossmotorok is, amelyeknek a váltóval is baj szokott lenni. De szerintem mindenért kárpótol, mikor ráülsz. Én egy Cr 125-öst ajánlok neked.
2013. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az nem nagy mert még váltós nem volt nekem meg birnám tartani 180cm+ meg 75 kg+ al Most ha nyáron megyek dolgozni akkor jó mert akk kb 3-4 dugót árát összetudok szedni

A 80 -as erős bir menni a szántásba sárba (rendőrök miatt kérdezem :) meg amugy 1 kerékre jön kuplung nékül?

2013. ápr. 14. 15:14
 8/8 anonim válasza:
Szia nekem Honda CRM 85 öm van ami jó kis gép pörgős 2 személy el fér rajta de nem hosszútávon... amit te itt fel soroltál azok verseny krosszok és a magyar kresz nem engedi hogy úzon használ!! Ha Cr-t akarsz akkor annak a közúti változatát vedd meg ez a CRM ami nekem is van nem le beszélni sem rá beszélni nem szándékozlak de fenntartási költsége nagy a Cr-nek és a Kx-nek, nekem volt mind a kettő ha rá ülsz nem bánod meg de ha dugót nem cserélsz időben nagy bajokat is tud okozni...
2013. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!