Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja? Van egy puch...

Motoros steve kérdése:

Mi lehet a baja? Van egy puch lido sl robogóm én nem idnul be. Bepöccenni bepöccen, de nem indul. A karbit alaposan kitísztítottam, anyagot valószínűleg kap, mivel leszedtem a karbit és folyt belőle a benzin. Azt modják furatás kell neki.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

A tűszeleped rossz.Mivel folyt belőle a benzin így ez azt jelento hogy a tűszeleped nem zár rendesen és ezért a túlfolyón folyik ki a benzin.Ha a tűszeleped(ami az úszót visszanyomja) kikéne cserélni,mert lehet hogy el van gyengülve a rugó benne vagy bele van rohadva.A furatás akkor kell neki mikor már nincs benne erő és sokat eszik.

Sok sikert a javításhoz!

2013. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a tűszelepet is ellenőríztem és ki is próbáltam hogyan zárúl és nyitódik.a karbit megfordítottam és fújtam ,ekkor teljesen elzárult ,amikor visszafordítottam akkor meg szépen jött a levegő
2013. ápr. 14. 22:12
 3/8 A kérdező kommentje:
és azt is megtapasztaltam hogy ha a gyertyánál beöntöm a benzint akkor sem indul el,pedig szikra van.
2013. ápr. 14. 22:21
 4/8 A kérdező kommentje:
és még valaki,valami tipp?
2013. ápr. 15. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Légszűrő valami oknál fogva nem vizes?Nem piszkos?

ha tudod próbáld ki másik gyertyával.

A benzin-levegő keverési arány rosszul van beállítva akkor is nehezen indul .

Nézd meg a kipufogót hogy nincs e valamivel eltömődve.

Nézd meg a karbi körüli csöveketr hogy mindegyik a helyén van e.Lehet nem működik a szivató rendszered és emiatt nem indul.

Azért sem indulhat mert kevés az aksiban a kraft és nem tekeri meg rendesen az önindító(ha már picivel lassabban indítja be már nem tudod beindítani)

Csináld azt összerakás után hogy gyújtás nélkül rárúgsz vagy 3-mat 4-et szivatóval,majd a kövi rugás mehet szivató nélkül félgázon gyújtással

2013. ápr. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi.megpróbálom akkor másik gyertyával. a karbiban a szivató helyén volt benne egy gumi
2013. ápr. 17. 13:25
 7/8 A kérdező kommentje:
azt kiszedtem,hogy kell e bele?
2013. ápr. 17. 13:25
 8/8 A kérdező kommentje:
hogy állítom be a benzin levegő keerési arányt?a melléklevegő csavrral vagy az alapjáratival ami a súbert emeli??
2013. ápr. 17. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!