Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F gyári autórádiót...

Opel Astra F gyári autórádiót hogy kell kiszedni?

Figyelt kérdés

odáig eljutottam, hogy kitekertem oldalt a hernyó csavarokat, de utána hogyan tovább?


továbbá, milyen csatlakozó van hátul? szabványos ISO, vagy kelleni fog átalakító?


2013. ápr. 15. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A 4-db lyukba bele kell dugni megfelelő vastagságú köranyagot, kb átmérőre 2-3 mm, és ha betoltad koppig a csapokat akkor kijön a rádió.
2013. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valahogy így írtam az előbb

[link]

2013. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyári rugós kiszedőt ír, de én sem vettem ezért külön ilyet a boltban, hanem kerestem otthon 4 db acélpálcát és azzal oldottam meg.
2013. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! és a hátuljáról tud mondani valaki valamit? szabványos ISO csati van benne? és hogyha kicserélem a rádiót, a fenti óra, hőfok eltűnik? vagy az külön szálon fut?
2013. ápr. 15. 14:23
 6/7 anonim válasza:
ISO csatlakozó van benne, viszont én is kicseréltem egy újabb fejegységre a gyárit, így elment a feni led kijelző. Még nem jöttem rá, hogy tudnám visszakötni, mert az egy külön csatlakozósorból kapcsolódott a gyári fejegységhez, nyilván, mert ahhoz tervezték, az új rádióhoz pedig csak az a 2 kapcsolósor van ami feltétlenül kell.
2013. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát passz, szerintem nekem máshogy van bekötve, mert kint volt a rádióm, fogtam a kezembe, lekötöttem róla mindent, semmilyen módon nem csatlakozott az autóhoz, és a kijelző tökéletesen működött tovább... annyi hogy csak dátumot ír középen...
2013. ápr. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!