Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autódhoz csak egy...

Ha az autódhoz csak egy működő kulcs lenne, vennél pótkulcsot, ha az kb 25. 000 Ft-ba kerülne?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Alapesetben nem, de ha jönne valami pluszbevétel, akkor abból vennék.

Illetve ha az autó megvételekor még belefér a keretbe, akkor rögtön vennék.

2013. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Használt, saját autómról van szó. Két kulcs volt hozzá gyárilag, meg is van mind a kettő, csak az egyiknek sérült az elektronikája, nem ismeri fel az autó, így használhatatlan. Márkaszervizben sem tudnak vele mit kezdeni.

Kicsit sokallok érte 25.000 Ft-ot kiadni. De mi van akkor ha elhagyom, vagy valami történne a másik kulccsal...?

2013. ápr. 15. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alap, hogy legyen pótkulcs. Tehát igen, vennék pótkulcsot.
2013. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kicsit sokallom ennyi pénzért! Kivéve, ha a márkakereskedésbe mentél be.:-)

Sok kulcsmásoló az immos kulcsokat is tudja másolni, az immo részét is azonnal elkészíti. Ha csak az elektronikád ment ki először menj el egy kulcsmásolóhoz. Lehet, hogy az immo chipjét ki tudja cserélni. Én is így jártam és egy egyszerű kulcsmásoló meg tudta csinálni.

A másik eset, hogy az immo chipjét kiveszed a kulcsból és a gyújtáskapcsoló alá ragasztod valahogyan. Akkor mind a két kulccsal működik, de ekkor viszont az immod nem védi a kocsit.

Én biztosan beszereznék egyet a helyedben, mert ha a meglévőt is elhagyod sokkal drágább lesz.

2013. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Márkakereskedésben 38.000 Ft volt az ajánlat.
2013. ápr. 15. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha van kulcs, de rossz az elektronikája, akkor jó eséllyel raknak bele egy másik chipet, és már jó is.

Ez legtöbb autónál 7000Ft.

2013. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Érdeklődtem az egyik kulcsosnál. Olyan 10.000-ért van esély, hogy meg tudják javítani.
2013. ápr. 16. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!