Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tetszik az új Mercedes S...

Hogy tetszik az új Mercedes S osztály?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, de tökmindegy. Soha az életbe nem lesz rá pénzem :(
2013. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ßđkan ***** válasza:
Mercedes mindig hozza formáját, nincs más hozzáfűzni valóm! :)
2013. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
58%

Nekem nem tetszik.

(Nem telik rá, de nem azért fikázom).


Nagy Merci fan vagyok, szerintem a W126, W140 nagyon jól nézett ki a maga idejében, sőt, még mai szemmel is szép autók. A W220 egy hányadék volt, minden idők legundorítóbb S Mercije. Szó szerint sokkolóan ronda.

A W221 egész jó lett, nagyságrendekkel szebb, mint a 220-as, bár kicsit finomkodó, nem az az agresszív vadállat, ami a régi Merciket jellemezte.

Reménykedtem benne, hogy az új modell kicsit sportosabb, agresszívebb lesz, mint pl a BMW F01, de nem lett.


Az eleje sem tetszik, bár szemből még elmegy, olalről nézve az elejét viszont már nem szép szerintem. A hátulja egyenesen ronda, a belseje meg egy hányadék azzal az egybe húzott képernyővel, és azzal a 4 kolosszálisan nagy, kerek undormány szellőzővel.


A másik bajom, hogy már túlzásba viszik az elektronikát. Kvázi sok szituban már helyetted vezeti magát az autó, (nézd meg hogy beleszól a vezetésbe a BAS vagy a sávtartó) amit nem tartok jónak. (Mondjuk a sok tehetségtelen, figyelmetlen, beképzelt úrvezetőnek biztos jó).


Ettől függetlenül, szívesen birtokolnék egy ilyen autót, a kényelem, luxus, biztonság, és presztízs miatt.


Csak a nagy várakozás után (már másfél éve nézegetem a kémfotókat) számomra nagy csalódás lett a külseje (meg a belseje is, már ami a középkonzolt illeti).

2013. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!