Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leöntötték az autómat kromofág...

Leöntötték az autómat kromofággal. Mivel tudnám közömbösíteni?

Figyelt kérdés
Állítólag nem lehet teljesen eltüntetni? Vissza marad valami réteg? Nem tudtok valami jó módszert amivel semlegesíteni lehetne?
2009. szept. 23. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Újra kell fényezni, sajnos.
2009. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetne? Lemarta róla a festéket, annak már annyi.
2009. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy baseball ütővel, vagy egy 9mm-s magnummal ha tudod ki tette.
2009. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
80%
Photoshop
2009. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem kromofág az, ha szerinted csak egy réteg lett rajta. A kromi lemarja a festéket. Valaki nagggyon utálhat téged. Csak az újrafényezés, ami ELEMENKÉNT 25-30 ezer körül van, szóval ha régi az autód és általános színe van, akkor lehet, hogy bontóban vásárolhatsz olyan színű cuccot hozzá és még olcsóbb is lenne.
2009. szept. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
És a kromofág még mindig humánusabb megoldás, mint a fékolaj. Na attól mégcsak le se lehet fényezni.
2009. szept. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez bunkóság volt! Alattomban leönteni más kocsiját... Hol élünk???? Láttam már kromofággal leöntött autót, elviekben a fémig lemarja a festéket!

Szóval ha valóban kromofággal öntötték le, akkor nincs mit tenni, el kell vinni a fényezőhöz, aki újrafényezi. Ha nincs cascod, akkor saját költségen.

Illetve, ha van sejtésed, hogy ki volt, írd fel a fontos teendők közé, hogy egy-két "baráti" pofon kiosztása xy-nak!

2009. szept. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Én is leakartam az egyik tanárom kocsiját önteni kronofággal,de nemtettem mert nemszivatott meg végülis.De olcsó 1000ft/l és hatásos.Amugy én felrobbannék az idegtől.Valami durvát csinálhattál.Ilyet még a rosszcsont kamaszfiuk se tesznek vadidegen kocsijával
2009. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
a photoshop az jovicc volt..:D
2009. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az bizony lemezig leviszi a festéket, de legalább újra lehet fényeztetni, utána megint karcmentes lesz egy darabig.

De tegyél a sérülésről be egy fotót, hadd nézzük már mekkora a baj!

2009. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!