Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom az autóm bal...

Hogyan tudom az autóm bal hátsó kerekét gördülővé tenni?

Figyelt kérdés
Egész télen állt a Peugeot-m és a bal hátsó tárcsafékes kerék úgy berozsdált, hogy már nem gurul. Így nem tudom szerelőhöz sem vinni. Már körbeütögettem kalapáccsal, de ez eddig nem használt.
2013. ápr. 16. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
pedig jól csinálod,ütögetés,rángatás,szétbontás és előbb utóbb meg kell annak indulnia,
2013. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát jól csinálom? Esetleg bespricceljek oda egy kis rozsdaoldó olajos valamit?
2013. ápr. 16. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
A fék és az olaj nemigazán szeretik egymást, viszont ha benzint öntesz a rozsdás felületre, az is megteszi, utána kicsit ütögetni kell.
2013. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Emeld föl, vedd le a kereket és magát a féktuskót ütögesd meg egy kicsit.
2013. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már felemeltem és ütögettem mindenhol, viszont folyadékot eddig még nem vetettem be. Talán majd holnap! Köszi az eddigi válaszokat.
2013. ápr. 16. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod olajjal, ha ezt választod akkor kenj oda neki egy kis olajat, viszont ha megindult és jó, mindenképpen takarítsd le féktisztítóval!!!
2013. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A válaszokat mérlegelve és saját kútfőből kiindulva vettem a tesco-ban akciósan egy WD-40 Spray-t, de eddig még nem került bevetésre :) Az akciót holnapra tervezem.
2013. ápr. 16. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendben, de a Wd-40 után is takarítsd le a féket féktisztítóval vagy benzinnel, mert a WD-40 is kenő anyag, és a fék nem nagyon fog fogni ha rajta hagyod.
2013. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!