Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Fiat Punto-nál a hátsó...

Régi Fiat Punto-nál a hátsó lámpát hogy kell visszarakni?

Figyelt kérdés
Levettem a hátsó lámpát mivel a puntoknál lekell ahoz venned h kicserél valamelyik égőt,és mikor vissza raktam a búrát a helyére és úgye átmegy a kasztnin a 2 tőcavar és hajtom rá az anyát ,vagyis anya szerű valamit, hiába csavarom egy óráig nem halad beljebb,és nem húzza meg,de már lese jön az anyaszerű valami...mert gondoltam leveszem az anyát hátha megszakadt a menet vagy nemtom,bár azt nemtudom mitől,vagy fogalmamsincs...esetleg vmi ötlet? valaki már találkozott ilyennel? nagyonbosszantó az ilyen.... ÉRTELMETLENEK VÁLASZOK HOGY VIGYEM SZERVÍZBE NEMÉRDEKELL!
2013. ápr. 16. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem itt tedd fel ezt a kérdést, szinte biztos, hogy kapsz választ: [link]
2013. ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Napkiraly ***** válasza:
lehet nem kapott rá? Próbáld meg a sima csavart ráhajtani, ha rá megy akkor a csavar a rossz. Tudok olyan csavart szerezni neked olcsón ha kell
2013. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!