Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gumisok beszámítanak használt...

Gumisok beszámítanak használt gumit?

Figyelt kérdés

A napokban megyek gumishoz. Új nyári gumi garnitúrát venni és felszereltetni. Az előző kocsimról megmaradt 3db jó állapotú nyári gumim. Firenza márkájúak, 225/45R17 méretűek és legalább 80-90%-os állapotban vannak. Sajnos ezek méretben nem jók a mostani kocsimra mert erre 16-os kell.


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek a gumisok ezeket a gumikat beszámítják valamennyibe nekem?

10-15-öt adnának a háromért már tök jó lenne:)


2013. ápr. 17. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsi az esély még arra is, hogy cserébe a szerelési díjat elengedjék!

De ettől még próbálkozhatsz, leginkább olyan helyen, ahol egyébként is árusítanak használt abroncsokat.

2013. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nahát!? Én is pont egy ilyen kérdést akartam kiírni.

Nekem egy teljes garnitúra kb 80%-os 2009-es gyártási évű 215/45 R17-es Goodyear F1 Eagle gumijaim vannak.

Az autóhoz kaptam, de nem igazán tetszenek, szeretném lecserélni valami másra.

Kidobni nagyon nagy pazarlás lenne, árulgatni vaterán meg itt-ott olyan macerás. Így fogalmam sincs mit kezdjek vele...

Ha beszámítanák valamennyiért egy új szettbe az lenne a legjobb, de erre én sem sok esélyt látok. Bár konkrétan nem érdeklődtem még.

2013. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!