Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik erősebb, gyorsabb...

Dev9 kérdése:

Melyik erősebb, gyorsabb jobb? Derbi Senda 50 vagy Yamaha aerox 50

Figyelt kérdés
Gyári állapotról beszélek
2013. ápr. 17. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyári állapotban mindkettő fojtva van és max 45őt mennek. Viszont Aerox a variátor miatt jobban gyorsul.
2013. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
motor szerelőként a yamahát több indokbol is japán a világon az egyik legjobbak. alkatrész ugy tudomh derbihez nem tul sok minden van .aeroxoz meg igen de használt motor vásàrlásnál csak is szakértővel menj mert bármien agyonnyuzott szart kifoghatsz.
2013. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm és Derbi Sendára fellehet valahogy esztergálni valami csomagtartót esetleg?Mert ételkiszállításra jóól jönne
2013. ápr. 18. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

A robogók a variátor miatt jobban gyorsulnak, nem kell váltogatni, ott egyből végsebességre megy! Míg a váltós motoroknál Kuplung-Váltás kombóval sok idő elmegy.

Őszintén bevallom nekem a robogó semmi áron nem kellene, a váltás érzésénél nincs jobb ! ;)

2013. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 illés12 válasza:
21%
A derbi valahogy erősebb nekem is van egy 2001 es Derbi Senda R és gyári a kipuűfogó is szar rajta de eddig a robogokat legyorsultam vele mindig.. Meg robogót veszel megunod tul hamar pl elmész egy kisebb 20 km es távra csak mit csinálsz huzod neki kanyarokban nem mint a derbinél az a váltási élmény :)) Nem lehet megunni szerintem derbi jobb!!
2013. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aerox a nyerő.
2013. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!