Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet a törött malagut...

Mennyit érhet a törött malaguti f15 robogóm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne felétek. Van egy Malaguti F15 robogóm, volt vele egy elég szép esésem évekkel ezelőtt ami eléggé megviselte a burkolatot, azóta a garázsban pihent. Anno kicseréltettem ~40.000 forintért a teljes váltást (?), akkor azt mondta a szerelő hogy még egy negyvenest ráköltök (dugó, főtengely, blabla) akkor "új" lesz az egész blokk. Amúgy annyi volt vele a gond még mikor használtam, hogy 0- ~20km/h sebességig nem volt ereje, húsznál kezdett el húzni

Állítólag az egész blokk tuningolt (még az előző tulajdonos által), yasuni kipufogóval, elől-hátul tárcsafék stb.

Sajnos nem nagyon értek ezekhez, és időközben a kedvem is elment hogy foglalkozzak ezzel a motorral, így eladásra kínálnám, de nem igazán tudom mi lehet a reális ár érte. Remélem pár szóval, gondolattal hozzá tudtok járulni a jobban informáltságomhoz

Előre is ezer köszönet!

Üdv!

pár kép :

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. ápr. 18. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
tán 50.000FT-ot kaphatsz érte! egyébként valami nem stimmelt vele ha csak 20-tól kezdett el menni, kis fordulaton miért nem akar menni?
2013. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen, tudom hogy motorikusan is volt baja, ezért is írtam h a szerelőm szerint még 40.000 forint kell rá, hogy "új" legyen :) ...amúgy szerinte mivel tuningolva volt az egész, elkoptak már az alkatrészek benne, nem volt kompresszió!

amúgy köszi, ezt az 50.000et lőttem be én is :)

2013. ápr. 18. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!