Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen surun lehet egy kocsit...

Milyen surun lehet egy kocsit kivonatni a forgalombol?

Figyelt kérdés
Van egy '86-os szutyok ford fiestam. Aprilis elejeig ki volt vonva ideiglenesen a forgalombol. Ket hete kerult vissza. Azido alatt nagyjabol meg lett csinalgatva hogy legalabb eletkepes legyen.. de feladom. Igy eladni nem lehet, vegleges kivonatas egy vagyon meg tul sok macera.. szoval ki akarom vonatni ideiglenesen ujra ha lehet. Addig meg nem tudom.. legrosszabb esetbe felgyujtom. Milyen surun lehet kivonatni egy kocsit a tulaj keresere a forgalombol?? Koszonom elore is..

2013. ápr. 18. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyújtásról lebeszélnélek. Kaphatsz érte bírságot, elég komolyat, veszélyeztetés és környezetszennyezés miatt.


Ki kéne vonatni véglegesen, vagy add oda mondjuk nekem, én darabokra vágom és beviszem a MÉHbe...

2013. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akárhányszor kivonathatod, ha bírja a pénztárcád, főként hogy egy idő után betelik a forgalmi a sok bejegyzéstől és azt is cseréltetni kell!

:D


Miért nem adod le egy bontóban? Jó esetben kapsz is érte pár forintot, amiből haza taxizhatsz...

2013. ápr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is van otthon kivonva egy kocsi 7eve,felevre 2500ft,gondolom nem vag foldhoz,a forgalmi kb.3eve betelt,az csak akkor kell uj ha ismet le lesz vizsgaztatva
2013. ápr. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!