Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell kitakarítani a...

Kova 55 kérdése:

Hogy kell kitakarítani a 250-es banditom levegőszűrőjét? Benzinben áztatva és kiszárítva? Esetleg féktisztítóval kifújva? És már a mosógépes megoldásról is halottam?

Figyelt kérdés
Utána tényleg be kell olajozni,hogy ragadjanak rá a koszok?

2013. ápr. 19. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hy!

Mivel hogy sima szivacsról beszélünk,akkro vagy benzinnel vagy féktisztítóval nyugodtan áztassad ki és csavard ki majd szárítani és mehet is vissza.A gyári szivacsot nem szabad olajozni mert akkor eltömődik és az olyan lesz mint mikor tudatlan ember slaggal mossa a motort(a sportlégszűrővel együtt)majd csodálkozik hogy nem indul :)Van ez így.

Amúgy a banditnál nemtudom milyen légszűrő van,lehet hogy kell kenni,nézd meg mit ír a gyári kézikönyve

2013. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az enyémben Bordás papírszűrő van ,nem szivacs,és japán belpiacos,12 ezer hozzá az új...szóval majd később megejtem a cserét de ,most még sztem nem olyan koszos.....
2013. ápr. 20. 07:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak simán fújasd ki kompresszorral.A belpiacos az gáz,mert az alkatrészek miatt rossz dolgod van .

Vagy meg kell csináltatni az eredeti szűrőt(csak a pappírt cseréltetni benne),vagy nézni kell egy olyat ami hátha ugyan az a méret.Elméletileg ha zárt rendszerből kapja a levegőt akkor ezt nem kell olajozni,ha van kimondott légszűrő spray akkor nagyon keveset fújhatsz rá,de az tényleg nagyon kevés,de szerintem ,de szerintem ezt nem kell fújni.

[link]

2013. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!