Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitshubishi 1500 GLXi 1991-es...

Mitshubishi 1500 GLXi 1991-es autóm, ha 80nál többel szeretnék vele menni, egyszerűen leesik a fordulatszám 0-ra és leáll a motor is. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
csak 80 fölött?vagy netán 50-60 nál is ha üresben van az autó,vagy kinyomott kuplungnál
2013. ápr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább csak 80 felett, a 85 még elmegy neki, de a 90-t már nem szereti....leesik a fordulatszám és leáll az autó. Aztán indul újra, amúgy üresben még nem próbáltam meg felpörgetni a fordulatot. Olyan 2000 körüli a max, aztán felpörög ha megy az autó csak le is áll.
2013. ápr. 20. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem benzines és nem ilyen régi volt az autóm, csak ötletelek:

Nekem akkor csinált ilyent a HDi, amikor a rail szenzor tönkrement. 2000-nél letiltott, 70 volt a vége, ha túlnyomtam, akkor leállt. Gyújtás le és újra kellett indítani.


Nem világít a motordiagnosztika lámpa?

2013. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De igen!!! Pár napja kezdte el, hol abbahagyja, újra világit.Igaz előtte sem lehetett vele menni többel és akkor nem világitott a hibajelző.Ha ez a baja esetleg milyen mértékű a baj? Orvosolható? Árban mennyibe van?
2013. ápr. 21. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!