Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó a "jobb"? Audi A4...

Melyik autó a "jobb"? Audi A4 vagy 3as BMW?

Figyelt kérdés

Most a "jobbat" sehogy sem értem.

Nem úgy, hogy melyik a gyorsabb, melyik a drágább, melyik a szebb, hanem, ,hogy átlagban, ha lehet ilyet kérdezni, melyik a jobb és miért?


Melyiket választanád? És miért?



2013. ápr. 20. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Az A4 valamivel nagyobb a 3 mas bmv-től és kényelmesebb is a bmv hez drágább egy picit az alkatrész az audihoz valamivel olcsóbb :)
2013. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy melyik a jobb, az annak a kérdése, ki melyikért van oda. Az ilyen kérdésekből szoktak lenni az éles viták és lepontozások. Mintha egy másik fórumon megkérdeznéd, hogy iphone, vagy samsung galaxy és utána ölre mennek a vitában az emberek. Nem fogsz objektív választ kapni.

Nem te vagy az, aki már többször is kérdezte, hogy mit vegyen, Audit, vagy Bmwt, 1 millió körül?

Egyiket sem vennék a helyedben, inkább egy IV. vagy V. Golfot, vagy ha sedan kell, akkor Jettát.

2013. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem. Én nem akarok autót venni...
2013. ápr. 21. 07:34
 4/7 0401 ***** válasza:

Nekem Audi A4 es van , Nekem ez a Jó !!!!

Akinek BMW annak az a jó !!!!

Gyerekes kérdést tettél fel !!!!!!!!

2013. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaú ez mindegyik e!
2013. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Audi R8
2013. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 laca4141 válasza:
Ha bárkibe felmerülne ilyesfajta kérdés nem feltétlen gyerekes!!! Totalcar népítélet!! Ott olyan kérdésre választ kapsz amire még kíváncsi sem voltál!!! Ott össze hasonlíthatod a járműveket!!
2013. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!