Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlottok...

Milyen autót ajánlottok 400-500 ezer HUF -ig, amely megbízható, alacsony a fogyasztása és a fenntartása?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 15:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Van dízel is belőle csak az új swift ből

[link]


[link]


vagy az sx4


[link]


[link]


de ezek már drágák a keretedhez :(

2013. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
26%
Ja kérdező igen igazad van én is jobban érezném magam egy olyan mercibe de sajnos a pénztárcánknak nem mindegy, mert egy olyan Öreg bmv mercihez nem olcsóság az alkatrész és mivel mind nagyon öreg lesznek hibáik bőven és nem két forintn javítatni őket , ha lenne pénzem hobbi célra vennék egy olyan mercit és felújítanám:)
2013. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok infót és írást :) Nem a gyorsaságával van a bajom, hanem azzal, hogy Suzuki :S A Golf IV -el szemezek, pont beleesik a keretbe, s olyan idős, mint a Suzuki. Van dízeles motorral is, csak nem tudom mennyire jó a dízel a Golf -nál, egyebek. Utánaolvasgatok később :)
2013. ápr. 21. 01:00
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj hogy a jobb állapotú 4 golfok inkább 800.000 ft felet vanak és azokhoz már nem annyi az alkatrész mint egy suzukihoz de ezt neked kell eldöntened hogy pozólni akarsz vagy minnél olcsóbban kijönni egy autó fenntartásának a költségeiből.De ate autód lesz neked mkell eldönteni hogy késöbb ne bánd meg hogy miért nem azt vetted mikor nekd az jobban tetszett még ha rosszúl is választottál :)
2013. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Ja és sokak szerint itt a gyakorin a4 széria volt eddig a leg rosszabb
2013. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem akarlak lebeszélni a 4 golfról nézegetem én is igen benzinesből vannak 2000 évjáratúak is de igen sok km bennük a dízelekben meg mégtöb es az a 250.000 km futás sok egy olyan kis autónak mint a golf swiftból meg ezekért az összegekért kapól egy 2003 évjáratút jóval 100 ezer km futás alat és jocskán megkíméltebb példányt de ha neked a golf felé húz aszíved vegyél azt mert mint mondtam még ha rosszúl is választottál legaláb azt vetted ami neked tetszik ésnem fúrdalja az oldaladat miért suzukit vetem mikor agolf jobban bejön :)
2013. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Nem sokmindent olvasgattam, csak az 1.4 -es motort nagyon szídják :)

Nem lenne rossz, de nagy hátrány, hogy kicsi a Golf, ahogyan a Suzuki is, jó sok utazótáska kell, hogy elférjen. A neten láttam 1999-2000 körüli E39 -es BMW -t, igaz, nagyobb a motorja, de akkor is BMW és legalább megy is, ráadásul a fogyasztása autópályán nem is olyan nagy : ) (bátyám 3.0 dízeles E60 -asa állandó 80-90 km/h -s sebességgel 4-5 (!) liter volt a fogyasztása, ami nagyon elismerő egy 220 lovas háromezres dízeltől :) (s a városban is 8,5 l a fogyasztása). Bár az E39 régebbi széria, s majd utánaolvasgatok, hogy milyen az a 2.5 -ös motor, meg, hogy mennyi a fenntartása (útadó, biztosítás, stb-stb-stb.). Az ár is tetszik, az autó is, nagy a hely is, minden jó, csak az alkatrészek igen drágácskák lehetnek benne :) De egy BMW!:)

2013. ápr. 21. 21:44
 19/28 anonim ***** válasza:
26%
De a magas alkatrész árakra készúlj fel ezeknél az öreg bmv nél ,audiknál nem véletlenűl ilyen olcsók hiába megy meg nagy de anyit nem ér hogy utánana 100 ezreket költsön az ember alkatrészre
2013. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

Inkább egy audit vegyél mint egy bmv valamivel olcsób hozzá az alkatrész a bmv nél csak amárka van megfizetve és a régik olyan fapadosak mint egy suzuki sok gond van egy öreg dízel bmv vel.Inkáb egy audi vagy egy öregeb japán dízel ha meg tudnád toldani egy kicsit az összeget


ezekkel az audikal joban járnál olcsób hozzájuk az alkatrész mint abmv hez és kényelmesebbek is a bmv csak egy nagyzolos autó de nem valami komfortosak főleg arégik az audi sokkal elegánsabb kifinomúltab kúltúráltab autó


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Itt egy pár 1.9 állítólag ezek az 1.9 dízelmotorok a legmegbízhatób motorok voltak a régebbi audinál és a Volswágennél nem hengerfejesednek meg olyan hamar mint a 2.5 dízelmotorok

[link]


[link]


[link]


[link]


it agyakorin is ajánlották mások másoknak az ezt az 1.9 német motort mert nyűhetetlenek :)


Itt egy pár toyota avensis ilyen van acsaládba nagyon megbízható gépek szintén nagy tágas autók


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Én a helyedben nem vennék bmv nekem nem egy haver átkozta mert megvettek egy huszon évest belóle egy hónap múlva meg eladták mert akocsi ára kevés letvolna a meghíbásodot alkatrészre a német kocsik közűl pont abmvnek alegdrágáb a fentartása hiába BMV nem ér anyit az az embléma melesleg ha sokat mégy télen ahátsókerék hajtás sem éppen alegjobb

2013. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!