Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Senda (újabbak) vagy...

Derbi Senda (újabbak) vagy Beta rr vegyek (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 50-es endurót de nem tudom eldönteni hogy Derbi vagy Beta! Közúton és terepen is használnám. Melyiket ajánljátok nekem?

2013. ápr. 20. 21:41
 1/3 petizacc ***** válasza:
Nekem is Sendám van 70-es hengerrel, teljes mértékben meg vagyok vele elégedve mind aszfalton, mind terepen. Viszont állítólag a legerősebb 50ccm-is motor a Beta rr. Bár nem tudom, hogy mennyire van alkatrész ellátottsága. Még sose volt nekem.
2013. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És nem volt még baja hogy 70-es henger van rajta? És mennyi a végsebesség?
2013. ápr. 21. 00:06
 3/3 petizacc ***** válasza:
Nem, mivel minden alkatrésze gond nélkül elbírja a 70-es hengert. Végsebessége 90-100 Km/h 14-es karbival és a legkisebb áttéttel (azaz gyorsulásra és nem végsebességre van beállítva) Ha vennék bele egy 17,5-es karbit valószínű, hogy 110-120 lenne a vége.
2013. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!