Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem számít sokaknak a...

Miért nem számít sokaknak a kocsi? Zsebből vesznek másikat?

Figyelt kérdés

Néha gyalogosként,. sőt autósként is tapasztalom, hogy van aki lesz*rja, hogy sérül a kocsi, pedig elkerülhetné.


Sokan a magasabb fajta fekvőrendőröm átrongyolnak 40-50el, és a kocsi eleje. "Khhhhh...." és ugyan úgy, nyomják neki tovább.

Van aki kanyarodott balra, feltartotta a mögötte várakozó BMWs az meg fogta magát, ki az út szélére, tele katyúval, gödörrel, és végig repesztett. Ott is kellemes hangok jöttek a bömös aljától.

Miért nem számít sokaknak a kocsi?

Annyira jól megy nekik, hogy oda vághatják az aját mindenhova?

Majd vesznek másikat?



2013. ápr. 21. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt legtöbbször azoknál tapasztalom, akik céges autót vezetnek. Ütik vágják, úgyse az övék. :)


Én meg óvom az én 21 éves kocsimat, mint a franc. Jó nagy kontraszt. :D

2013. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hááát...alapból nem vagyunk egyformák.

Van aki nem vigyáz rá, mert céges, neki az jár, és szeretné mihamarabb újabbra cserélni.

Van aki azt mondja, megdolgozott érte, azt csinál, amit akar.

Van aki lepedővirtuózként szerezte, csak ahhoz ért, tehát használja, ahogy a helyzet kívánja.

Van aki vigyáz rá, mert szereti, jól érzi magát benne, és nem akar feleslegesen a saját pénzéből kidobni javításra.

Van aki az apukájától megkapta pár órácskára, amíg az dugni ment a barátnőjéhez, tehát gyorsan kell menni, nagyon sokat.És nem szólni otthon a mutternak.Tehát széthajtja.


Most így hirtelen ennyi.

2013. ápr. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!