Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek-e Kínában gyártott...

Vennétek-e Kínában gyártott Audit?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, gyártásminőség meg miegymás, de én bizony ha annyi pénzem lenne, biztosan nem vennék Kínában gyártott autót.


2013. ápr. 21. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"... de én bizony ha annyi pénzem lenne, biztosan nem vennék Kínában gyártott autót"

Feltéve, hogy tudod: ott készült. De hidd el, vannak még meglepetések: Angliában készült japán autó, Törökországban gyártott francia, Hollandiában összeszerelt svéd (vagy japán), Amerikában gyártott német. Meg van olyan is, hogy Németországban készül a német autó, csak török/afgán/kurd vendégmunkások rakják össze. Nem biztos, hogy olyan sokat számít a gyártás helye, mint azt sokan gondolják. A gépek ugyanúgy működnek a világ minden táján, az összeszerelő munkásokat Kínában is meg lehet szűrni, a minőségellenőrök meg jöhetnek akárhonnan, dolgozni nem csak otthon tudnak.

Egyébként meg nem kell megijedned: az európai piacra nem a kínai gyárból jönnek az Audik.

2013. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 eNerdzsy ***** válasza:

Nyártól már sorozatgyártásban készül Győrött az Audi A3 első ízben kiadott négyajtós változata, mely a világ számára a Sanghaji Autószalonon, pontosabban annak előestéjén mutatkozott be.


Hol van itt szó Kínában gyártott Audiról? :)

2013. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Valóban, csak a Totalcaron írták a gyártást is:


[link]


Érdekes, ha csak belpiacra szánják, akkor mégsem annyira minőségi?

Tudom, hogy sok más márkát gyártanak más országban, de az Audi valljuk be egy prémium márka, prémium árakkal. Míg egy "normális" autó megkapható 2 millióból, addig egy audi 5-nél kezdődik. Én ha új autót vennék, igenis számítana, hogy hol gyártották.

2013. ápr. 21. 13:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hol rakják össze az autót aminőség minség fog maradni mert külömben az emberek nem veszik majd meg csak azért van jó pár összeszerelő üzem kínában is mert ott olcsób amunka erő és ezen spórolnak agyártók hogy ott féláron összepakolnak egy autót mint pl németben de aminőségnek ugyan olyannak kell lennie mint ha németben rakták volna össze és mi bajod akínában gyártot dolgokkal ott se csak a gagyi cucokat gyártják nézdmeg pl aculákat cípőket adidas nike stb mindet kínába gyártják jóformán és mégis minőségiek attól hogy gyártanak rosz minőségű cipőket pólókat stb. Akkor az autógyártásnál sinycs probléma mert ők is figyelnek arra aminősigi dolgoknak jóknak kell leniük mert amúgy megszünik rájuk a kereslet.

Egyébbként akínaiaknak saját luxus autómárkájuk is van szóval szerintem bizonyítottak hogy tudnak jó minőségű dolgokat gyártani :)


[link]

2013. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én ha új autót vennék, igenis számítana, hogy hol gyártották."


Ez addig rendben van, amíg idehaza gyártott autót veszel, hogy a magyar munkahelyeket támogasd. Azon kívül csak az számít, hogy ki végzi a tervezést és a minőségbiztosítást.


Miért, az echte deutsche Audik motorját kik rakják össze? Pl. magyar emberek Győrben. De ha megnézed kik gyártják/ellenőrzik pl. a vezérműszíjat a Conti németországi gyárában? Solowecki meg Kabir... Akarom mondani lengyelek, németek, mindenféle náció.

2013. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*Kabir nem német, törököt akartam írni, csak elfelejtettem sebességbe rakni az agyamat mielőtt indítottam a kezeimet.
2013. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én kínában gyártott samsung tv-m havonta elromlik. A másik meg 20 éve még működik.
2013. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy ez más a második gyár lesz, na ezt nem tudtam. Kicsit csodálkoztam is a sok használt teszten, amiben számtalan elektronikai hibát említenek, így már világos. Mint már írtam, vannak a középkategóriás autók, nem berúgott áron, itt érthető a költséghatékony összeszerelés. Az Audi meg prémium márka, csillagászati árakkal. Mindegy is, előítéleteim vannak, de ez legyen az én bajom..
2013. ápr. 21. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:

milyen normális autót kapok 2 milláért?


meg audi 5ért? max vmi fapados kis fost

2013. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Az én kínában gyártott samsung tv-m havonta elromlik. A másik meg 20 éve még működik."


Érdekes az én tv monitoromat is kínába gyártották és semibaja már 2 éve használom

2013. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!