Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oktató ezzel csak szerintem...

Oktató ezzel csak szerintem mond marhaságot?

Figyelt kérdés

Pénteken megbuktam B kategóriás forgalomból, mert a balra kanyarodó sávra úgy tudtam bekanyarodni hogy rámentem a záróvonalra. (később engedtek be)


Na és az oktatóm ez után azt mondta hogy akkor maradtam volna az egyenes sávba, a balra index ment volna, és akkor úgy kanyarodtam volna.

Ez igaz? Ez szerintem kicsit súlyosabb, hisz a mögöttem haladót össze zavarom, + ha kanyarodok, lehet belém jön egy másik balra kanyarodó autó, viszont azzal hogy besoroltam balra, csak átléptem a zárót azért az nem súlyos, s zavarok össze senkit.


2013. ápr. 21. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha meg akarnak buktatni, meg is fognak. Vagy ezért, vagy azért.
2013. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fére értetted az oktatót ő arra gobdolt hogy meg kelet volna álnod az egyenesen haladó sávba és közben ment volna a barra index és vársz addig míg valaki be nem enged a másik sávba :)
2013. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
beengedtek csak már későn, elgurultam a záróig, és ő így értette.
2013. ápr. 21. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem látjuk a kereszteződést, nem látjuk a táblákat, a felfestést, ezért a kérdésedre nem lehet érdemi választ adni. Mindenesetre te inkább foglalkozz a saját dolgoddal szerintem, minthogy az oktatót akarod lehülyézni - ki az a balf@sz, aki egy forgalmi vizsgán átmegy a záróvonalon? Nem számít, ha nem engednek be, akkor tovább mész egyenesen, de nem lépsz rá a ZÁRÓ vonalra :D
2013. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ép ere mondtam kérdező hogy meg kelet volna álnod még idejébe és ott várnod nem a záróvonalnál.Ilyen esetbe fell lehet tartani a forgalmat :)
2013. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, akkor behúzzák, hogy a őőőő közlekedési helyzetet lassan ismered fel vagy ilyesmi. Még mindig jobb mint megbukni.


Én 1 hónapja vizsgáztam kb. Nem szólt semmit az oktató, ugye akkor automatik megyünk egyenest és a külső sávban voltam az vitt jobbra. Mire észbe kaptam már záró volt. Sz.rtam bele, mentem akkor más fele. DE szabályos voltam!

2013. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi Maci, szóval amíg csak szaggatott van addig elgurulhatok aztán várom amíg elmegy és még beférek a záró vonal elé. Köszi.
2013. ápr. 21. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
A kresz rossz és logikátlan. De sajnos a vizsgán minden esetben a kreszt kell betartanod, fütyülve hogy a józan ész mit kíván.
2013. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!