Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megérné megvenni?

Szerintetek megérné megvenni?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy már egészen kislány korom óta vágyom egy kispolskira. Tudom eléggé szutyok, dehát nekem csak menjen az a lényeg. Láttam hirdetéseket ahol már 65-ért hirdetnek. Szerintetek érdemes lenne venni? Megérné-e? Vagy van olyan akinek van kispolskija, vagy volt? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :))
2013. ápr. 21. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad vele foglalkozni. Ennyi pénzért csak egy pénztemetőt kapsz, ami többet fog állni mint menni.
2013. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennyiért én csak erős fenntartásokkal venném meg. Inkább 120 körül keresgess.


Ha ez az álmod, miért ne lehetne ilyen kocsid? A Lada, Trabant tulajok se véletlenül ülnek abban a kocsiban. Azzal azonban számolj, hogy állandó karbantartást igényel, és nem ritka egy ennyi idős kocsinál, hogy előjön valami nagyobb gond.

Mielőtt megveszed, mindenképp alaposan nézesd át egy szerelővel.

2013. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!