Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 3 ajtós sport autó hány...

Egy 3 ajtós sport autó hány személyes?

Figyelt kérdés

Honda CRX

2 vagy 5?


2009. szept. 25. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
5
2009. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de szívni fogsz vele ha azt veszel, mert mindegyik szét van büntetve
2009. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez mit jelent?
2009. szept. 25. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
papiron álltalába 5 , de gyakorlatba csak kettő , a hátsó hely olyan zsúfolt , hogy a macskám is alig fér ott el...
2009. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szét van büntetve- szét van hajtva. Fiatalok számára elérhető sportkocsi a CRX és kevés a megkimélt. Kevés az olyan is amelyik nem volt még törve.
2009. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. szept. 26. 07:02
 7/8 anonim válasza:
Nekem volt... koccantam vele,igaz nem durván,de jo volt vele megtanulni vezeteni. De tényleg gurulo koporso! Szerettem és mai napig ius bánom,hogy el kellet adnom... Most családi sedánom van,mert a CRXbe tényleg csak 2 személy fér be. Van hátso ülés,de ott is csak 2 gyere fér el... Amugy meg a vezetö ülésem teljesen hátra volt tola,neki a hátso ülés ülö részének,szoval mögöttem senki nem tudott ülni...
2009. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
max. 3 ember fér el benne
2010. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!