Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt hogy lehet beszerelni?...

Ezt hogy lehet beszerelni? Miről működik?

Figyelt kérdés

[link]



lány vagyok :)


2013. ápr. 21. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent, csak ezt neee!!!
2013. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
:) ne akarj magadnak bajt ...
2013. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miért?? :O Büntetnek vagy zavaró más vezetőnek?
2013. ápr. 21. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a fajta LED a KRESZ által nem engedélyezett, mint ahogy semmilyen más módosítás amit a lámpán végzel el és befolyásolja a világítást. Ha gyárilag ilyen a lámpa, mint az Audikon, akkor nincs gond.


Ha a nappalifényt akarod felrakni az első lökhárítóra akkor arra is komoly szabályok vonatkoznak, pl. milyen magasan van felszerelve a földtől számítva, milyen távolságra vannak egymástól, és külön kapcsoló kell neki, mert rendes lámpával együtt nem használható.


Nagyon macerás, és kellemetlen ha éberék állandóan rádszállnak ezzel. Engem egy időbe mindig megállítottak a xenon-os autóm miatt, és elég fárasztó állandóan elmagyarázni és bizonyítgatni, hogy az gyárilag az...

2013. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amiatt, amit a kolléga ír én sem tanácsolnám sem a megvételét, se ma beépítését. Hacsak nem utastérvilágításnak szeretnéd (ugye abban nem fog senki belekötni).


Épp a szabályok/rendeletek miatt ha ledes DRL-t (nappal használható ledsor, ami mostanában az őrület) szeretnél akkor csak E-jeles (azaz jóváhagyási jellel rendelkező) ledsort szabad megvenni. Előírásszerű (megadott fizikai határok között, mint minimum távolságok) felszerelést és bekötést (a tompított felkapcsolásakor ha jól emlékszem 50%-ra kell esnie a ledsor fényerejének) jobb ha autóvillamosságira, vagy legalábbis ilyesmiben gyakorlott emberre bízod.


Nem tudom most be kell-e jegyeztetni a forgalmiba - egy biztos: mindenképpen ki fognak miatta szedni a rendőrök a sorból, csak ha tudod a szabályosságát igazolni, akkor nem írják fel az adataidat vagy adnak csekket.

2013. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!