Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SIMSON PVL gyújtás beállítás...

SIMSON PVL gyújtás beállítás hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is.

Szereztem egy PVL gyújtást, ami tirisztoros, és azt szeretném kérdezni, hogyan kellene pontosan belőni a gyújtást, mert ha hideg, akkor 8-10. rugásra SEM mindíg indul. Melegen is kb ilyen.

A régi, megszakítós gyújtással első-második rúgásra indult.

Esetleg karburátor beállításokat, tippeket, tapasztalatokat is írhattok :)

Hengerem: 39,45 mm, szóval már furott.



2013. ápr. 22. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Most nem tudom mi az a pvl gyújtás, de adj neki 1.8 mm-es előgyújtást (amennyiben 51-es a simson), esetleg cserélj gyertyát, és/vagy 0.5 mili körüli gyertyahézagot állíts. Elméletileg úgy mennie kell. Amúgy mi bajod volt a gyári gyulával?
2013. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már beállítottam, nagyon pörgős lett, hosszú távon nem tudom mennyire lesz kifizetődő, de hidegen, melegen első rúgásra !

A gyárival az a gondom, hogy a megszakító elkopott, állítgatni, kiskondit cserélgetni stb.. Ezzel nem kell foglalkozni.

Autó fényszóró ízzóját teljes fényerőn meghajtja, egyszerűen. tökéletes. :)

2013. ápr. 25. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!