Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet 8 általános nélkül...

Hol lehet 8 általános nélkül letenni a (B) kategóriás jogosítványt?

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretném meg tudni hogy hol tudnám letenni a B kategóriás jogosítványt 8 általános nélkül?

Elsősorban Budapesten érdekelne a dolog,de meghallgatok mindent.

Van ötletetek?


2013. ápr. 22. 21:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%

Kell hozzá 8 általános?

Nem is hallottam erről, jó gondolom nyilván kell hogy tudjon írni meg olvasni az illető, de hogy kérik hozzá a bizit ilyenről még nem is hallottam, igaz nem ma szereztem a jogsim.

Ha nincs meg a 8 általánosod akkor csináld meg, elméletileg van esti felzárkóztató iskola ahol van erre lehetőség, és nem olyan nehéz a 8 általános.

2013. ápr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Bárhol leteheted, ha a kezedbe kerül. Legjobb, ha a tulajdonosának az asztalára rakod le. Vezetői engedélyre törvényesen sehol nem tehetsz szert. Ez nem függ a helytől.
2013. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy tudom, hogy már a minimum a 8 általános bizonyítvány amit be kell mutatni. A nélkül nem tudom h sikerül-e, de végig kell hívogatni az autós iskolákat és hátha akad olyan. Nekem már az 'A1'-hez kellet 8 általánosról fénymásolat meg igazgatói pecsét, aláírás (mivel csak így hiteles). Remélhetőleg azért valaki ad majd pontosabb választ.
2013. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
18 éves vagy és nincs 8 általánosod? gratulálok :D *tapsvihar* :D
2013. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

anélkül nem lehet letenni


amikor én csináltam, akkor kellett iskolalátogatási a gimiből, mert akkor nyilván kijártam az általánost is

2013. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem kellett bemutatnom, csak büntetőjogi felelősségem tudatában nyilatkozni, hogy elvégeztem. Ez 2007 elején volt.
2013. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%

Elfogadnak szerintem felsőbb végzettséget is, nem muszáj az általános megléte, tehát ha van szakmunkásod mondjuk azt is elfogadhatják tekintettel erre. Ugyanis vannak olyan esetek mikor valaki nem tudja elvégezni az általánost, valami okból kifolyólag

20/F

2013. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Az autósulikon nem igazán múlik, mert a kresz vizsgára való le jelentéshez kell bemutatni a vizsgaközpontba a bizonyítványt. Nekem így volt, már a fénymásolat se volt jó.
2013. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Sehol sem szerezhetsz jogosítványt, ha nincs meg a 8 osztályod.

Beíratkozáskor (vagy az elméleti vizsga előtt) be kell mutatnod az eredeti példányt + elkérnek egy másolatot a bizonyítványról.

2013. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hogy nincs meg de az hogy van hogy vannak olyan emberek akik 4 osztállyal lerakják a jogsit!

Na ez hogy van ??

Hogy csinálják mert az öcsém szeretne menni és kérik mindenhol egyes embereknek miért nem kérik?Iskola függő?

2013. ápr. 22. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!