Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiknek mi a feltétele? (B...

Melyiknek mi a feltétele? (B kat. Jogsi: kresz, eü, rutin)

Figyelt kérdés
B kategóriás jogsit igyekszek megszerezni. A kresz vizsga sikerült, tehát az elméleti része. Érdekelne, ha ez nem sikerült volna, akkor nem is mehettem volna tovább az eüre, sem a rutinra... ez egyértelmű, tudtommal, ez így van :) Ami lényegesebb, ha nem sikerülne az eüs vizsga elsőre, attól én még mehetek a rutinra és ha meglesznek az óraszámok, a rutin vizsgát is letehetem? Ha igen, akkor kézhez kapom a jogsit annak ellenére, hogy az eüs még nincs meg? Máshol ilyesmit is hallottam/olvastam... Előre is köszönöm a segítséget!
2013. ápr. 24. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
EÜ vizsga független a többitől. A lényeg, hogy amikor már minden más megvan, kell ez is a jogsi igényléséhez.
2013. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. ápr. 25. 06:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Hali én most tartok a vezetésnél és nincsen rutin vizsga!Max 1-2 alkalommal elvisznek rutinpályára ha van nekik ha nincs akkor egyből forgalom.Eü az teljesen független, akár 1 éve is letehetted volna.
2013. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és KELL az eü-s papír amikor mész az okmányirodába!
2013. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi szépen! Épp tegnap sikerült az eüs vizsgám, úgyhogy emiatt már nem parázok, hogy mi lesz vele. Meg utánaolvastunk, tényleg nincs már az a rutin vizsga. De milyen hülyeség, két óra rutin után, hogy lehet már vizsga is, h mindent jól tudj csinálni... jó, hogy eltörölték :)

hú, hát várom, h vezessek, de félek tőle :D nálad mennyi idő után alakúlt ki, hogy jó reakciód legyen és tudd, hogy mikor mit kell csinálj? :D Álitólag ahhoz egy két óra elég... igaz ez?

2013. máj. 3. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!