Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehetne használni karburát...

Mit lehetne használni karburátor tömítésként?

Figyelt kérdés
Van egy '86-os 1.1-es Ford Fiestám és fars levegőt szív be a karbinál, új tömítés kellene. Tegnap voltunk az Ameroban, Bárdiban, Unixban...de nem lehetett kapni hozzá. Mit lehetne még használni oda? Hallottam valami klingeritről, de fogalmam nincs hol lehet kapni... meg mennyiért. Tud valaki ebben segíteni? Vagy ha nem is ezt a klingeritet, hanem mást tudnátok ajánlani ami jó oda? Köszi

2013. ápr. 24. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen a simsonr kartonból vágtunk. Nemtudom hogy itt megállná-e a helyét.
2013. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sima kartonpapírból? mondjuk...ránézésre (női szemmel) hasonlóan néznek ki. :D csak azt nem tudom én se, hogy hosszútávon jó lenne-e oda...de köszi azért
2013. ápr. 24. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Spirálfüzet kemény borítójából. Én mindig abból szoktam, megállja a helyét.

De szerintem vehetsz klingeritet is.

2013. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%os ipari szilikon. mindkét oldalt bekened vele, 5 perc száradás és összenyomod. az életbe el nem enged. fel tudod tépni karburátor szétszedéskor és újra ragasztani. DE! ne gagyi tömítő szilikon használj, mert az gyenge, hanem normális tubusos 5-700 forintos magyart. az a legerősebb.
2013. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!