Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Renault...

Mi a véleményetek a Renault Thalia-ról? Vennétek ilyen kocsit? Thalia-t, Clio-t vagy inkább Seat Ibizát vennétek (utóbbi drága sajnos)?

Figyelt kérdés
thalia, clio
2013. ápr. 24. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Az 1.5 dci-s nálunk bevált, nagyon(!) keveset eszik, és elfogadhatóan is megy.
2013. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jó kis kocsi az, csak randa. Mármint a Thalia. :)


Egyébként a Clio és a Thalia tök ugyanaz, csak hozzádobtak egy segget pluszba.

Az Ibiza is jó, én azt vennék inkább (mivel Vw konszern párti vagyok), de a három közül egyikkel sem jársz rosszul.

A franciáknál az 1.5 dci tényleg egy jó motor. Gazdaságosan el lehet vele autózni.

2013. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
egy mèrnöki mellèfogàs, nagyon kèrlek francia szemetet ne vègy hidd el hogy egy hulladèk
2013. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szüleimnek van egy 1.2-es Thalia, de én nem ajánlom, mert nagyon gagyi műanyagok vannak benne, és nagyon kicsi (bár gondolom ez más ilyen kategóriájú autóknál is igy van). Egyébként a futőműve meglepően jó, kanyarban és nagyobb sebességnél nincs benne halálfélelmem.
2013. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nagyjából 10évig volt egy thaliam. a hibák inkább 10 év után jöttek elő.. néha csinált olyat hogy a digitális km számláló villogott néha kikapcsolt de ez csak pár nap volt aztán utána semmi baja nem volt. volt hogy piros lámpánál elindultam leállt az autó indítottam és utána semmi baja. egyéb hibája nem volt csak ilyen érdekes dolgok.. egyébként én ezek ellenére is ajánlanám.
2013. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Francia egy rakás szar undorító csak is Seat nekem sok Seatom volt eddig semmi problémám nem volt velük :)
2013. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha valakinek még sose volt még hasonló se, vajon hogy lehet lyen biztos a dolgában?...
2013. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt Ibizám, hát nagyon kis szerencsétlen autó volt, nyüszögött-nyikorgott mindenhol, gázpedál kétszer beesett, persze a garancia lejárta után, kormányszervóból is mindeféle különös búgó hamgok jöttek. Az új Ibizák még ráadásul rusnyák is, én nem vennék ilyet. Thalia szintén fájdítóan ronda autó, azt sem vennék, bármilyen praktikus meg nagy a csomagtartója. Az új Clio viszont nagyon szép és vagány autó, 1.5-ös DCI-vel vennék ilyet, ha lenne most pénzem... :)
2013. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Dízelest miért javasoltok?Engem lebeszélnek róla!Miért?
2013. máj. 2. 16:09
 10/10 anonim ***** válasza:
A dízel kevesebbet fogyaszt és - általában - jobban megy a hasonló köbcentis benzineseknél (a turbó benzinesek kivételével). A dci-ről rengeteg rosszat hallottam, de - állítólag - a kezdeti gyermekbetegségeket kinőtte, és egy kiforrott gazdaságos motor. Szívtam én már hatalmasat francia dízelmotorral (HDI), de összességében - amennyit spóroltam az üzemanyagon - még mindig jobban jöttem ki anyagilag, mint benzinessel...
2013. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!