Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Golfról?

Figyelt kérdés

Első benyomásra mit gondoltok róla ?

[link]


2013. ápr. 24. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom róla a külseje alapján hogy valami boyraceré volt aki nem kímélte, hanem kitaposta a belét is annak a nyomorult 75 lónak. Illetve azt hogy ezt még le is kell papírozni ami nem kis pénz...
2013. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szaros 75 lóerő, full fapad az egész, de azért felva' túnyingóóva.. Azonkívül 14 éves, forgalomból ideiglenesen ki van vonva, külföldi okmányos, hülyén néz ki. Egy forintot sem adnék érte.
2013. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

valami ilyesmire gondoltam én is :D

tudna valaki linkelni jóféle Golfot ?

Köszönöm szépen

2013. ápr. 24. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel, kérdezd meg, ha nyom egy parkettát, a visszapillantót becsapja-e a lendület...
2013. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"tudna valaki linkelni jóféle Golfot ? "


Csak 4-es Golfban gondolkodsz? Vagy 3-as, 2-es, esetleg 5-ös is jöhet?

2013. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen, pontatlan voltam. bocs

IV-es Golfban gondolkozom, de lehet jó III-as is.

Nem kell feltétlenül tunning (sőt).

2013. ápr. 24. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Linkelek párat, amit hirdetés alapján én elmennék megnézni személyesen. De ez nem garancia semmire! Élőben látni kell!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Én csak pár oldalt néztem át, azok között ezeket találtam. Továbbá úgy kerestem, hogy 150 ezer futott km és 750 ezer ft alatt. Nem tudom, hogy neked milyen elképzeléseid vannak.

Szóval itt van pár, szemezgess. :) Amúgy meg ebből a kocsiból annyi van eladó, mint a nyúlsz@r. XD


Remélem tudtam segíteni.

2013. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!
2013. ápr. 25. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!