Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond, ha a 2004-es...

Mi lehet a gond, ha a 2004-es Honda Civicem (dízel) minden úthibánál nagyot koppan? A futóműves kicserélt minden hibás elemet. Más bajt nem találtak.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
ennyi infóból nehéz megmondani ha előről jön a zaj akkor lehet hogy valamelyik motortartó bak zörög mikor rosszabb minőségű úthelyen mégy :)
2013. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
akkor mégsem. a Stabilizátor rúd szokott úthibánál kopogni. Esetleg lengőkar, szilentek.
2013. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bár valóban lehet a bak, de arra vigyázz mert hallottam már hogy leszakadt az egyik és a motor szétcsapta a fél oldalon a futóművet.
2013. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg keresni egy hondás fórumot, ott sokkal több segítséget tudnak adni rejtélyes hibákkal kapcsolatban.
2013. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok minden végett kopoghat pl: stabilizátor, toronycsapágy, talpasgömbcsukló, de még akár a lengéscsillapító hibája miatt is. Szerintem ha a trapéz szilentek annyira gatyák lennének, hogy kopogna azt lehetne érezni az autó kormányzásán is. Ha a motortartó bak szakadt az is okozhat ilyet.
2013. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értékes válaszokat, tegnap egy szerelő páros órákig tesztelte az autót. Megvan a baj, a jobb első lengéscsillapító van ki, ezen kívül az első kerékcsapágyak is elég hangosak, csere. Most már csak az a feladat, hogy az alkatrészeket viszonylag jó minőségben és konszolidált áron beszerezzem.

Már nézegetem az oldalakat, mert pár helyen van 20-30%-os kedvezményem.

Hogy miből milyen gyártmányt vegyek, szívesen veszem, ha adtok ötleteket.

2013. ápr. 26. 09:04
 7/9 anonim ***** válasza:
kérdezó akkor mégsem, volt a futóműben kicserélve minden mert amiket írtál azok is a futómű részei :)
2013. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
japánból én a YAKOPARTS márkát szoktam venni a toyotámhoz köztes árú nem a legjobb de nem is gagyi minőségű
2013. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kerékcsapágyakat SKF-t vettem, a lengéscsillapítókkal pedig kíváncsiságból ráálltam egy rázópadra, és csodák csodája, jók az eredmények, és meg se szólaltak. Úgyhogy a keresgélés folytatódik.
2013. máj. 2. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!