Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó Kipufogó kőnyök behorpa...

Robogó Kipufogó kőnyök behorpadt, hogyan javítasam vagy kivel?

Figyelt kérdés
Egy racing kipuról van szó, krómozott. Mivel/kivel szedessem ki? Karosszérialakatossal? Fel kell vágni hozzá?

2013. ápr. 25. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha párhuzamos falú a könyök, akkor nem feltétlenül kellene felvágni, láttam már olyan módszert ahol megoldották anélkül.

Viszont mivel valami modern robogóé, azért gondolom tágul már a könyök is - így nem egyszerű visszahozni. Valószínűleg fel kell vágni hozzá, így a krómozásnak búcsút is inthetsz.

2013. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen 4cm a horpadá, kivágatjuk, co-val begegeszti a lakatos és bandázsal betekerem, optikailag is szè :) am stage6 r1200 fekvő minarelli kipu. Tágul a könyök
2013. ápr. 26. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen nevek, számok nem mondanak semmit - én csak tyúkólból előszedett, legalább 40 éves csotrogányokkal foglalkozom. :P


Végülis ha elviszed karosszériáshoz, akkor lehetnek olyan eszközei, amivel ki tudja szedni szétvágás nélkül ha nincs éles törés a horpadásban (és nem túl vastag/erős az anyag). Ha éles törés van, akkor egyértelmű hogy vágni kell.

2013. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha vágja is akkor ott a kipu ugyis megégett, nagyonön nem látszik, de kipufogó bantázzsal legaláb hamarabb bemelekszik, a vizhűtés miatt :) kb 1mm és az anyagvastagság. Am ha a név nem mond semmit az biztos hogy 93eft :(
2013. ápr. 26. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!