Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Ma vettem észre, hogy...

Qwestor kérdése:

Üdv! Ma vettem észre, hogy régi 1.3-as Swift olajbeöntő nyílás kupakjának belseje tele van valami fehéres masszával. Ez mitől van? Ha lehet, akkor olyanoktól kérnék választ, akik értenek is hozzá. Köszi.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Az víz. Nem lehet hogy rövid távokon használod?
2013. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Legtöbb esetben melóhelyre megyek csak vele (kb. 7 km.). Mennyire ártalmas ez?
2013. ápr. 26. 13:59
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Néha kitörlöd, és annyi. Az olajat meg 10 ezrenként cseréld.
2013. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
A víz jelenléte az olajbeöntő nyílásnál utalhat hengerfejproblémára is. Tartsd figyelemmel a vízhőfokot, fogy-e a hűtővíz, vagy az olaj, és hogy nem fehéres-e a kipufogófüst üzemmeleg motornál.
2013. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Persze, olajcsere megvan rendesen.

A hűtővíz rendben van, nem fogy, nem melegszik túl, stb.


Köszönöm a válaszokat.

2013. ápr. 26. 17:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyértelmű a rövid távozás miatt van . Nem tud kipárologni a lecsapodó pára ennyi .

Dehogy hengerfejes ! :)

2013. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem hengerfejes. Vízhőfok, mennyiség, stb. tökéletesen rendben van. Szerintem is a rövid táv okozza a jelenséget.
2013. ápr. 27. 11:17
 8/11 nagy gyuri ***** válasza:
A sok rövid táv,ha tudod takaritsd ki én is ezt szoktam tenni,de ha túl melegszik lehet henger fej is.
2013. ápr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első és a harmadik vagyok. Nem tudom miért lettem lepontozva, de aki tette az biztos nagyon ért hozzá. :D

Ha sokat van rövid távokon használva akkor ez ilyen. Persze lehet hengerfejes is, de itt se vízfogyás, se túlmelegedés, se fehér kipufogó füst, se kiegyenlítő tartályban bugyborékoló víz nem volt megemlítve.

2013. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
1. és 3! Bocsi, én nem akartalak lepontozni. A te válaszoddal teljes mértékben egyetértek.
2013. ápr. 28. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!