Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Lancer 98-as...

Vz80 kérdése:

Mitsubishi Lancer 98-as 1.3-as benzines az autó, ha eléri az üzemi hömérsékletet akkor megállásnál az alapjárat úgy vissza esik, hogy le áll. Mi lehet a hiba oka?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az en benzinesem is teljesen varatlanul leallt neha, kulonosen megallaskor ha mar nem volt sebessegbe. Gyertya csere nekem megoldotta, esetlegesen a gyujtokabel is ludas lehet, de ez csak 1 tipp, szerintem nagyjabol masik 340 indok maradt amiert megtortenhet :( Vedd ki a gyertyakat nezd meg az allapotukat, neha nem art cserelni am es nem is nagy osszeg :)
2013. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az alapjárati rendszerét ellenőrízném ..

Fojtó szelep ,map szenzor ,vákumcsövek stb ...

Esetleg hőfok jeladó ..

De lehet egy fojtószelep tísztítás csodát művel .Ha nem volt főleg ..

2013. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A gyertyákat 2 hónapja cseréltem a folytó szelepet kitisztitottam a map szenzor már ki lett cserléve :(
2013. ápr. 27. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!