Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson sr50-ben miért mozog a...

Simson sr50-ben miért mozog a blokk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az, hogy van egy simson sr50-em és mozog benne a blokk. A blokktartó csavarok rendesen meg van húzva és megnéztem, hogy mikor mozgatom a blokktartó meg sem moccan, hanem csak a blokk mozog a blokktartóban és a blokktartó csavarok is mozognak nagyon minimálisan. Azt szeretném megtudni, hogy most a blokkfeleim kukák vagy csak a blokktartó vas?

2013. ápr. 27. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyire mozog? egy pici mozgása mindnek van
2013. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát eléggé, de majd szerintem csinálok egy videót és felteszem.
2013. ápr. 28. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
oké
2013. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 28. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ez eléggé mozog :( valószínűleg a blokkfelek vannak kikopva ha megvan húzva lehet hogy az előző tulaj laza csavarokkal használta és azért kopott ki. szerintem meg kéne próbálni esztregáltatni perselyeket bele vagy próbálj meg először vastagabb csavart bele bár nem hiszem hogy annyira ki lenne kopva
2013. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, majd megnézem, hogy tudok-e nagyobb csavarokat belerakni.
2013. ápr. 29. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!