Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen fajta motort ( GSX-R600...

Ilyen fajta motort ( GSX-R600 ) bárhol lehet kapni? Ez a rózsaszín, ez gyári szín igaz?

Figyelt kérdés

mennyibe kerülhet? 50 köbcentisek nem? köszönöm :)

egy lány


2009. szept. 27. 12:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
és kb. mennyi km/h-val mennek?
2009. szept. 27. 12:35
 2/15 anonim ***** válasza:
GSX-R600 a nevéből adódóan 600 cm3-s. És rózsaszínbe semmit nem kapsz gyári színbe, se motort, se autót! Amúgy nézz körül a [link] oldalon.
2009. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem te vagy az a lány, aki vacilál robogó és sportmotor közt. Ha gondolod írj egy emailt nekem, megadom az msnem és ott elmagyarázom ezt az 50-es sportmotr témát, mert úgy látom nem igazán vagy képben... :) Amúgy 50es sportmocik vége 100 km/h körül van.
2009. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

igen,én vagyok :D talált ;)

de már úgynézki,h. sportmotor lesz.


http://www.youtube.com/watch?v=eCoFcGlSoqM&feature=fvw


ez sem lehet gyári szín? :O


egyébként 600 köbcentisnek az nem kicsi?

2009. szept. 27. 12:55
 5/15 anonim ***** válasza:

hűha, úgylátom nagyon nem vágod a témát.. csak akarsz motorozni, de semmit nem tudsz róla.. lesznek itt még problémák.. az 50ccm-es motorok nem olyan nagy számok(nekem is az van, és hiddel mennék már feljebb) senkinek sem az az álma, a nagymotorra meg várni kell. ne várd h hű de jól fog kinézni, hű de jó hangja lesz vagy hű de megy. 50ccm sportmotorok amúgy igencsak szélsőséges esetben mennek (gyárilag) 100-at.. mellesleg ha még azt se tudod még látszatról sem hogy egy motor nagyon nem 50ccm-es akkor ne akarj száguldozni. előbb inkább tanuld meg az elméleti részét mielőtt csúnyán meglepődsz :) csak tanács. jah és.. vezettél már egyáltalán motort? ha nem, akkor hidd el, a 40 is igencsak jó érzés lesz elsőre :)

festés meg: gyárilag nincs, elviszed egy olyan helyre ahol motorok festésére szakosodtak és akár barbi-t is festenek neked rá..

2009. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát figyelj. mi az,h. nem tudok semmit,és már motoroznék?csak mert összekevertem a köbcentiket? meg aztán valahol el kell kezdeni,te sem úgy születtél,h. mindent tudtál ;)
2009. szept. 27. 13:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen könnyű lány alatt egy RS megy 100-at, ha ráhasal, de mindegy végülis. Amúgy a vidi címében is benne van hogy costum, tehát egyedi. Lehet ilyet csinálni, átalakítani. DE a gixxert pár évig még hanyagold szerintem... :)
2009. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nekem egyelőre elég az 50.es

vezettem motort,igen.Azt is tudom,h. gyárilag nem fog menni 100km/h-val... de ugye lehet egyet,s mást csinálni vele :) persze előre kitapasztalom,majd csak maximum utánna gyorsítjuk fel.

2009. szept. 27. 13:24
 9/15 anonim ***** válasza:

megsúgom neked, hogy feleslegesen mehet 100-al és még turbózod (te böszme!) akkor is csak 40-nel mehetsz vele. Ha 80-nal mész elveszik a jogsid is! És ha ott a nevében a szám, meg látod is a motort, akkor nehogymár segédmotornak nézd bazzeg!! mert ha egy 125-öst nézel el 50-esnek az még valamelyest oké, de egy 600-as 50-esnek?? Neked nem való motor! Vagy legalábbis egy kis előzetes ismeretség kell! A fontosabb dolgok (amit leszűrhettél most is):

M kategóriás jogsival 50 ccm-es motort vezethetsz.

Akármennyivel is megy, te csak 40-nel használhatod (közúton). Vagyis 100al terepen száguldhatsz csak, de ha egy 50 ccmes versenymocit akarsz, akkor az nem crosspályára való, hanem (nem kezdőknek!) versenyre!

Ha x %al (sajnos én sem tudom pontosan) túlléped a sebességkorlátozást, vagy a 40-et, akkor elveszik a jogsid. Elötte csak pénzbüntetés van.

És még lényeges: Elötte kresz vizsgát kell tenned, amire 13 év 9 hónaposan mehetsz. Az "élvezeti" (motorozós) részére csak 14 éves korod után. Feltételek: írás, olvasás (ajánlom figyelmedbe hogy gyakorold az olvasást, hogy egy motor nevében észrevedd a számokat)

A motort lefújják neked, 50 ccmst lefújják 30eért sztem simán.


A motorok típusokba sorolhatóak: cross, enduró, supermoto, chopper, gyorsasági, verseny, cirkáló, stb...

Milyen helyen szeretnéd használni? A suliig vezető úton, a pályán, a Balatont körbeutaznád, stb? Milyen árkategóriáig?


Segítek neked, viszont kérlek olvasgass régebbi kérdéseket, egy két jogsis cikket, stb, hogy legyen vmi kevéske előismereted. Írj nekem egy privát levelet, és megírom majd az msn-emet, ha kell segítség!

2009. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nem kell rögtön leugatni az embert -.-

akkor a kép csalóka,már bocsánat.de nem néz ki ilyen szemszögből nagynak a motor.tudom,h. csak 40-el fogok tudni menni vele. Nem száguldozni akarok.Már elmúltam 13 éves bocs. ;)

Tudom az alap tudnivalókat.attól,h. tévedtem a méretben ,nem azt kell rögtön mondani,h. nem való nekem a motor.ez hülyeség -.-

és a motor nevekkel meg nem kell rögtön 100%-ig tisztában lenni.Nem holnap megyek jogsit csináltatni,szóval van időm okosodni -.-

2009. szept. 27. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!