Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson hengeremet még ne...

Simson hengeremet még ne fúrassam meg a leírtak alapján?

Figyelt kérdés
tehát tegnap levettem a hengerfejet, a dugattyút lenyomtam, és a hengerben dégighúztam a körmömet felfelé, és az utolsó kb 3mm-ben megakadt a körmöm, tehát addig érnek a gyűrűk és odáig koptatja a hengert, aztán húztam fel még a körmemet, és megint megakadt a körmöm a henger tetején ameddig a dugattyú ér, tehát már van rendes válla, de nemrég lett gyűrű cserélve benne és jól megy, 5-6 ezret nem akarok költeni fúrásra, de ha már megfúratom akkor nagyobbra fúratnám meg sokkal, hogy akkor erősebb legyen
2013. ápr. 29. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 5-ből mindenestől megvolt. (fúrás+dugó+ csapszeg)
2013. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha jól megy és nem töri el a gyűrűket akkor miért kéne? ha még eredeti a cucc én nem tenném, ezek az utángyártott olcsó kanáldugók szarul tágulnak és hidegen jóval erősebb a gép mint bemelegedve, nagyon tré az illesztés is, ha megfúratod, mindenképp vegyél egy jó minőségű dugót, vidd el a hengert egy szakihoz, hogy ahhoz a dugóhoz fúrja fel a hengert legfeljebb 0,08-0,1 mm illesztési hézaggal, mert a boltban csak szemre belepróbálják hogy "jó ez vidd csak", aztán nagyobb az illesztési hézag mint a szétkopott NDK-s dugóval fúrás előtt... ha szorosra fúratod, sokáig kell bejáratni, de elég bika lesz alacsony fordulaton is ha szépen bekopik
2013. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!