Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó megéri az árát?...

Egerecske kérdése:

Ez az autó megéri az árát? (suzuki swift, infó és kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 1. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
hát mivel ritka az ilyen suzuki igen de szegény swifttet elrondították nekem igazi tetővel jobban tetszik egy autó de megéri az árát mert szerintem nem sok ilyen van magyarországon :)
2013. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És forgalomba is helyezhető, tehát nem macerás az átírás meg az ilyenek? Nem köt bele a rendőr? Csak azért kérdem mert úgy tudom hogy nem nagyon szeretik ha eltér az eredeti gyári állapottól.
2013. máj. 1. 22:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel magyar okmányos nem lesz gond de ha felhívod akkor megmondja meddig van rá műszaki 2013 x hóig meert lehet hogy az év végéig és ez forgalomba van esetleg a műszaki van lejárva de lelehet vizsgáztatni és kap 2 év műszakit persze a nevedre történő átíratás is pénzbe kerűl de ez minden autóvásárlásnál van
2013. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A rendőröket nem nagyon érdekli de mivel már volt rajta műszaki valószinüleg minden szabályszerűen lett átalakítva és papír is van az átalakításról
2013. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cabrio swift volt gyárilag. A motor az meg gondolom átépített, tehát a forgalmiban 69 ló van. Nem hiszem hogy eredetiség vizsgán gond lenne.
2013. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

700 ezret adnál egy 21 éves FOS SUZUKIÉRT?????????? ÚR-ISTEN.... Ha ennyi pénzed van kidobni, miért nem inkább egy full extrás 7-es BMW-t veszel? De most komolyan kérdem. Ez az autó cakumpakk max 200, de azt is jó barátok között egy egész nap kocsmázás és jó sok liter sör után.


Azon kívül, hogy ezek az autók a papír kasztnijukról híresek, tehát balesetet szenvedsz és ott halsz szörnyet, ez akárhogy nézem egy kis vacak suzuki cabrio. Egyszer láttam ilyet élőben, iszonyat hülyén nézett ki. Azonkívül meg 21 éves kora ellenére L-el kezdődik a rendszáma, ez nagy valószínűséggel egy agyonhajtott, visszatekert, többszörösen összetört és fillérekből "rendbe"hozott rom

lehet.


De nem akarlak lebeszélni, ha neked tetszik, menj nézd meg, de az árából alkudj minimum félmilliót.

2013. máj. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vizéli László ***** válasza:
Ahogy egy előttem hozzá szóló is írta, volt swift gyárilag cabrio, tehát ilyen szempontból nem átalakított. Viszont szintén egy előttem szóló írta, élőbe tényleg nem néznek ki ezek olyan jól. Unokahugomnak is ilyen suzukija van, hát nem vagyok elragadtatva tőle. Szerintem ha ennyi pénzért szeretnél cabriot, inkább mazda mx5-öt nézegess. Azokat is lehet ennyiért, meg olcsóbban is, az újabb model sem kerül sokkal drágábba, de az már jól néz ki, és mégis csak egy mazda. :)
2013. máj. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha tetszik vedd meg,de cabrio ide vagy oda, nem lesz presztízse a kocsinak.
2013. máj. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. máj. 2. 12:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Megérheti az árát, ha minden úgy van, ahogy írják. De nekem a szöveg túl rábeszélős, és ez mindig gyanút ébreszt bennem!


Szóval alaphangon ilyen hirdetés szöveg után 500-at ajánlanék érte, ha egyből rábólint, akkor meg otthagynám, mert túl könnyen belement. :D


Amúgy ennyi pénzért én is inkább Mazda mx5-öt néznék, ha már cabrio-ról van szó. :)

2013. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!