Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legmegbizhatobb...

Melyik a legmegbizhatobb 50-80ccm es motor? Uj és régebbit is irhattok. És hogy miért érné meg.

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 22:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy ne automata váltos legyen
2013. máj. 1. 22:47
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem van egy 3kj jog om igaz h az automata de igen megbizhato. japán motorokat nézz és lehetőleg minnél fiatalabbat.
2013. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
derbi
2013. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy melyik a legmegbízhatóbb, nehéz eldönteni, ugyanis a legtöbben ugyanaz a blokk van. Ez pedig a Minarelli blokkja. Szóval motorikusan az egyik olyan, mint a másik.


De pl a Derbi és az Aprilia tök ugyanaz, csak a név más. Ugyanez igaz a Rieju-ra, a Motorhispania-ra is.


Aztán ott vannak a Yamaha-k, azon belül is a Dt-k, amik japán blokkal szereltek. Na az már különbözik, de megbízhatóságban nincs különbség.


Ha nekem lenne pénzem új vagy 1-2 éves váltós, 50ccm-es motort vennem, én Aprilia-t vennék, azon belül is Sx 50-est.

2013. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!