Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket lehet jobban "tuningo...

Melyiket lehet jobban "tuningolni" a yamaha jog-ot vagy az aeroxot?

Figyelt kérdés
És melyik gyorsul jobban?

2013. máj. 4. 20:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ugyan az a blokkjuk igazából...
2013. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Aerox, levegőset ne tuningolj, jobban melegszik. Csakis vizeset. Az aeroxnak jobb e menettulajdonsága is. A megjelenése is. Mag jogért akármien tuningolt nem ér tőbbet, aeroxnál még megfizetik. De ahogy érzed :)
2013. máj. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

bármelyik tud bárhogy gyorsulni... pénz kérdése

szerintem ha 50-es robogót akarsz tuningolni, nem több száz ezres verseny tuningot akarsz beletenni, mert annyiért már 125-öst is vehetsz ami kevésbé hullik szét mint egy rommá hegyezett 50-70-80-90-es tuning gép, alacsony szintű tuninghoz pedig bőven elég a léghűtés is

2013. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elég hasonló a két blokk, de a folyadékhűtés miatt jobban lehet az Aeroxot felpiszkálni. Na meg futóműve és féke is van hozzá. Jog-ot nem érdemes piszkálni, gyárilag tudja a 60at de azt az idők végéig.
2013. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kissebb tuning nincs. Ha tuning, akk kell karbon membrán, , henger, ahoz karbi, ahoz erősebb kontraszt, kuplung rugó, könnyebb görgő, jobb variátor, külsö tárcsa, és egy kipu mert nélkül hiába minden. Stb. Am joggal szarul jársz mert elekronikus folytású, 60nál leszabályoz, aerox nem, lehet venni tiltásmentest, de borzalmas árakon, meg nem egy értékálló motor. Tuningnál mindent hozzá kell alakítani mindenhez. Nekem racing hengeremben 15000 km van és kegyetlenül hajtom. És gps el mérve 18le, runner 180 verem gyorsulássba, kb 125-130 a mocim vége és semmi baja. A teljesímény mindent kárpótol. Jah meg ha kontár üzbék parszt módra maksz össze egy sufni tuningot, akk azon ne csodákozz hogy nem megy sokat vele... De KÉRDEZŐ ne hagyd hogy lebeszéljenek, ha erre vágysz csináld :) ha egy jó setupot akarsz összerakni csak irj pü :) rem segítettem, aeroxom van, előtte jog, azelőtt sr... Mind tuning vagyis konyítok hozzá valamennyit
2013. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
te gps-el mérted le, hogy 18 lóerős a moci? tudhatsz valamit... amúgy ez a lista amit felsoroltál nagyjából többe kerül mint egy jó 125-ös power szelepes gép
2013. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen gps el, 17,8 le a kerken, főtengelyen 22,1le. 125cm3 szinte mindent verek végsebességre is, 200 méteren eddig ami ellen kiáltam egy gsx/r 250 2005 évjáratú, 2. Sebesség legvégén hagyott le, mellettem kapcsolta a 3. És 6,2 liter a fogyasztás óra szerint. Ha előredőlök is úgy 10cm re megemel, akárhogy femszel rajta. 80kg vagyok
2013. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen sok, kb 350 ezer. De 2 év alatt lassan jött meg mindén, utánna raktam bele a cuccokat, úgy az a havi 15 ezer ment mocira. Úgy nem tűnik fel.
2013. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
350 ezret egy 50-es mocira? még a moci árát hozzáteszed és egy 250-es 4ütemű kijön, aminek még a hangja is adja...
2013. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
350ért Suzuki Bandit 250es van ami 6mp alatt 100on van jah és motor hangja van.
2013. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!