Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autóm lenne, pörgős...

Első autóm lenne, pörgős megbizható autót szeretnék ami azért nem eszi le a nadrágom tudnátok segiteni? Tapasztalatok vélemények minden érdekel.

Figyelt kérdés
Maximum 450 000-ft ot tudok rá áldozni .. a következökre gondoltam : Honda Civic 1.4 Is , Fiat Bravo 1,6 100 16V GT , Opel Astra G 1,4 16V LS , Mazda 323 F 1,5
2013. máj. 5. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Ennyi pénzért ha pörgős autót akarsz ami nem eszik sokat és olcsó fen tartani a suzuki swiftet ajánlom és azokból is az 1.3 16 szelepes 84 lóerőset és kevés km futású 2003 évjáratú swiftet


[link]


[link]


Vagy ha valami nagyobbat szeretnél akkor tudom ajánlani a toyota carinát még a2.0 benzinesnek is az országúti fogyasztása 7 liter normál használat mellet :)

Viszont egy picit időseb évjáratúak de cserébe kapsz egy nagy kényelmes biztonságos autót ami ráadásul még megbízható is


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

vagy egy pár 3 ajtós swift látom neked a3 ajtós autók jönnek be


[link]


[link]


[link]


[link]


nagyon jó kis pörgős autók az a84 lóerős motor könnyedén és fűrgén viszi azt az alig 8 mázsás kasztnit ezért nagyon pörgős kis autó :)

2013. máj. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

A Civicet szeretik széthajtani, pont azért mert pörgős, fiatalos. A Fiat az addig jó ameddig nem romlik el, de könnyen szopóroller lehet belőle.

Az Astra nem rossz. A Mazda meg egyszerűen csak csúnya, ha csak nem a bukólámpásra gondolsz, mert az tetszetős. Szeret rohadni, de motorikusan szinte elpusztíthatatlan.

Bármelyik jó választás lehet, akár még a Fiat is, ha sikerül kifognod egy normálisat.

Ennyi pénzért már ne mezei Swiftet vegyél (bár ennyi pénzért már nagyon jók vannak). Hanem egy GTI-t. 101 lóerő egy alig 800 kilós kasztnit elég dinamikusan tud cibálni. :)

2013. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vizéli László ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Bár nekem a mazdába a bukólámpás utáni kivitel jobban tetszik :)
2013. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Ne vegyél Suzukit, mert szörnyű a töréstesztje, kis sebességnél is totálkárosra törheted, annyira sz@r a kasztnija. Ez csak egy jó tanács!

Jó kis Opel Astra, vagy Corsa. Megbízható, illetve olcsó az alkatrész bele.

2013. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Fater fogott a szar töréstesztű Swifttel egy őzet 80-al. A motorház meghajlott, a lökhárító széttört. A zárhíd minimálisan meghajlott és ennyi. Fogott már őzet Renault Trafical is, az se volt szebb.
2013. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Ez odályig rendben van de ne hid hogy egy corsa joban egyven marad az összes kis autó törékeny azért mert kicsi.

Ja és aki úgy áll az autó vásárláshoz hogy úgy is összetöri az ne is vegyen inkább autót.Na ésaztán ha opellal ment volna az apád egy corsa b vel vagy opel astrával azok sem lennnének szebb álapotban ha 80 elcsapsz egy őzt.

Na és aztán unokatesóm is ripityára törte asuzukit és utána megint suzukit vett nem az autók tehetnek asofőrök mulasztásaiért és ahelytelen sebesség megválasztásáért plána este egy kanyarban nem kéne 80 nal menni ahol semmit nem látt az ember egyenesben meg az már elég béna sofőr aki nem vesz észre egy őzikét

2013. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja és egyet értek az elötem # 6/7 Időpont ma 13:54 szólóval aki szintén őzikés témát hozott fel példának
2013. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!!:) azoknak meg főleg akik voltak olyan rendesek és linkeltek is!!


Suzukit nemnagyon szeretnék rossz emlékek fűznek hozzá.

Találtam 1-2 jó állapotban lévő Hondát.

[link]

Például ez :)

2013. máj. 6. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!