Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autórádió nem szól csak néha...

Autórádió nem szól csak néha reccsen egyet ha piszkálom, miért?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy rádiót, negatívat,pozitívat be is kötöttem és 1 hangszórót rátettem kipróbálás képpen hogy ne az autóban kelljen vacakolni ha nem jó.De csak náha reccsen meg a hangszóró ha pakolászom a kábeleit.Másik kábellel is próbáltam már de ugyan az.

2013. máj. 6. 14:27
 1/5 Vizéli László ***** válasza:
Lehet hogy a hangszóró rossz. Próbáld meg betenni az autóba. Max 10-15 percet vesz el az idődből, ha ott is ez a jelenség akkor vidd vissza hogy nem működik. Persze ha újonnan boltba vetted. Ha használtan akkor nem tudom. Ha nagyon toleráns az eladó. Talán vissza adja az árát.
2013. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használtan vettem.Az autóban eddig nem volt rádió és azért akartam kipróbálni előtte.
2013. máj. 6. 14:53
 3/5 Vizéli László ***** válasza:
Szerintem próbáld bele az autóba. Ha már megvetted veszteni valód úgy sincs.
2013. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvan, akksi volt a hibás.
2013. máj. 6. 16:03
 5/5 Vizéli László ***** válasza:
Na örülök hogy jó lett :)
2013. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!