Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy audi tt 8n gépjárművem...

Blinty666 kérdése:

Van egy audi tt 8n gépjárművem, javítana a hangján egy nagyobb kipufogóvég?

Figyelt kérdés
Na szóval eléggé belemerültem a tuning világába ,jelenleg egy kicsit a hangját szeretném erőteljesebbé morcosabbá tenni a vasnak ,ahogy méricskéltem az univerzális sportkipuffok közül egyik sem jó ,a típusspecifikus pedig egy vagyon.Arra gondoltam ha csak a kipufogóvéget cserélném nagyobbra 90es átmérő helyett 100as ,azzal talán már jobb hangja lehetne .ilyesmire gondoltam: [link]

2013. máj. 6. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hátsó dobtól változik a hangja,csak egy sima végtől ne várj nagy változást...
2013. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Írtam,hogy miért nem megvalósítható jelen esetben :/

Kis változás is változás ,már az is jobb a semminél :)

Azért továbbra is várom a válaszokat.

2013. máj. 6. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,miért nem mész el egy olyan kis céghez ,ami legyártja neked a dobot?
2013. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,ez nem egy rossz ötlet .Találtam is ahova csak a paramétereket kell nekik elküldeni és legyártják ,nem is vészes árban .Volt ott mutatóban egy 15ért ,mivel nekem baromi nagy kell(a gyári is hatalmas ) kb dubla árból cakk-pakk futja :)
2013. máj. 6. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem komplett 60-as rendszerem van a turbótól,1 dobbal.
2013. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bajer ***** válasza:
Csináld azt amit a legtöbb chopper tulajdonos. Az egész rendszert a gyárival azonos átmérőjű csőre cseréld le, dobok nélkül és a lehető legegyenesebb legyen a cső. Így a kipufogó súlya is csökken meg a fojtás is.
2013. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez mind szép,és az érzékelőkkel mi lesz ? Netán a kipuff miatt el kell neki vinni szigorítottra?
2013. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!