Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek a cpi sm 50 jó...

Bruu32 kérdése:

Szerintetek a cpi sm 50 jó választás kis motornak?

Figyelt kérdés
Most rakom a nyáron a vizsgát. Gondolkodtam aprillia rx-be, derbi-be meg a cpi sm 50. Tudodom hogy mindegyikbe minarelli am6 motor van. Szerintetek melyik a legérdemesebb ?

2013. máj. 7. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
az semmit nem jelent, hogy am6 blokk van benne, az alkatrészek minősége jelentősen eltér, én aprilia rx-re szavaznék a helyedben, de igazából állapotra veszünk minden használt járművet...
2013. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugye attól függ, mennyit tudsz rá költeni? A CPI-k, amiket hirdetnek, még viszonylag újak, de az tény, hogy az anyagminőségük gyengébb, mint a többié, de mivel minarelli blokkos, van hozzá alkatrész, egyik haveromnak is ilyen van, jól bírja a strapát. A Derbiből CPI árban kapsz kb. egy 2000 körüli évjáratot (asszem ezekbe nem minarelli, hanem derbi blokk van), az újabb derbiknek már megkérik az árát. Én a legjobban az Aprilia RX-et tudom ajánlani, az az egyik legerősebb, és (szerintem) a legszebb 50-es motor, alkatrész van hozzá, de az tény hogy ezek a legdrágábbak. Nézegess a hasznaltauto.hu -n, ott sok jót lehet találni, 50-es kategóriában én még a Yamaha DT-t tudnám ajánlani.
2013. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen az Rx azzal nekem csak annyi baj van hogy esztétikailag nem néz ki valami jól. 2001-es asszem 150-ért.De a cpi rendkívül jól néz ki. A dt-re meg nincs lóvé :)
2013. máj. 9. 18:36
 4/6 anonim válasza:
12%
Derbit ne vegyél, szar minőség. 3 évig hibátlan utána hiba hiba, hátán. Aprillia ezek közül a legjobb. De ha jót akarsz akkor Suzuki RMX 50 kevés van belőle de ezek az 50cc-s motorok csúcsa. Drága sajnos de a minőségért megéri. Nekem is van 1 2001 es a motor én vagyok a 2. tulaja és az évek alatt semmi nem volt vele csak apróságok (kopó alkatrészek)
2013. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nagy Gomi válasza:
100%
Szerintem nagyon jó a derbi. Már egy ideje meg van de nem volt semmi baja. Szerintem aprillia vagy a derbi mind a kettő nagyon jó. De a cpi kicsit gyengébb.
2015. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adam2007_9999 válasza:
35%
Derbi Aprilia nagyon jó, főleg a 2006/2007 utániak. AM6os blokkos motort nem ajánlok, CPIbe meg mindegy, hogy milyen blokk van, a minősége 0.
2020. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!