Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hozzáértők! Ti mit gondolnátok...

Hozzáértők! Ti mit gondolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm kb. 2001 magasságában szerezte a jogsiját, de úgy, hogy többször is megbukott és jött a boríték. Azóta nem vezetett. Kb. 1 éve pont együtt mentünk valahová egy Ford Transit-al, majd kitalálta, hogy pár száz méteren hadd próbálja ki. Mondtam neki ha a benzinkút egyik végéből eljut a másikra akkor ok. Helyet cseréltünk, majd egyből az volt az első kérdése, hogy akkor most mit tegyen, mihez nyúljon. Akkor már a fejemet fogtam. Pár héttel később egy parkolóban megengedtem neki, hogy az én kocsimat kipróbálja (régebbi Ford személyautó), de 2 méterenként lefulladt, amikor meg nem akkor 1-ben nyomta végig. Erre egyik nap mondja, hogy egy ismerősétől kapott kölcsön egy Opel Corsa-t, és a 7. kerületből TELJESEN EGYEDÜL elment a 10-be és vissza.

Ma meg ugyancsak a 7-ből ki Újpestre majd Biatorbágyra szintén egyedül.

(Nem vett semmilyen pótórákat, mert azokat drágállotta, senkivel nem gyakorolt az elmondása szerint, csak kicsivel lassabban haladt mint az átlag)

Nem akarok gonosznak tűnni, de ez lehet igaz?

Én 2009 óta folyamatosan (napi szinten) vezetek 10 km-1200 km-ig, belföldön és külföldön egyaránt de velem is történnek meglepő szituációk.

Neki meg minden ok lenne?


2013. máj. 8. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöd tudja, hogy ciki ,hogy van jogsija de nem tud vezetni, ezért hazudott neked :) (és remélem, hogy nem ment a forgalomban)
2013. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a messziről jött ember azt mond amit akar esete.

Nem hiszem, hogy tényleg menne neki hirtelen pikk-pakk a vezetés, illetve, ki az a h... aki kölcsönad egy kocsit egy vezetni nem tudónak

2013. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan, láttad mekkora fogalmatlan, és akkor még elgondolkozol ilyenen?
2013. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eleinte olyan volt nekem, mintha azt mondta volna, hogy ma UFO-kkal kávézott.

De ma is írta e-mailben, hogy neki ide meg oda kell mennie, és kocsival megy, (tejesen egyedül), és még kérdezte is, hogy megyek-e vele, de nekem egy 1 perc időm sem volt sajnos, pedig nagyon kíváncsi lettem volna az egészre.

(bár pár nappal előtte megemlítettem, hogy szerdán nem nagyon érek rá semmire)

2013. máj. 8. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!