Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Toledo 2005-ös 1.6-os,...

Seat Toledo 2005-ös 1.6-os, elindulás után pár száz méter megtétele után már kapcsol be a hűtő ventilátor, még az üzemi hőfok elérése előtt, utána kb fél percenként ki-be kapcsol amíg úton vagyok, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az üzemi hőfokig felmegy szépen,ott megáll a mutató,de akkor is folyamatosan ki-be kapcsolgat a ventilátor. Termosztát még ki se nyit amikor már a ventilátor rég megy. Voltam vele elektromossági szerelőnél,biztosítéktól mindent kimért,mindent rendben talált. Hétfőn viszem diagnosztikára,bár semmiféle hibajelem nincs,addig is biztosítékot kiszedtem. Megesz a fene,hogy mitől lehet,akinek van valami ötlete vagy járt már hasonlóan,azoknak a válaszát szívesen fogadom.

Ja még annyi,hogy a klímám javításra szorul,feltöltve sincs,nem tudom ez bezavarhat-e.



2013. máj. 9. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Bekapcsolt klímánál (még akkor is ha nem hűt rendesen) a ventillátor bekapcsol, de ilyenkor alacsony fordulaton szokott működni.

A hűtővíz túlmelegedésekor pedig magas fordulaton szokott működni, ezt a hangjából is észre veszed!

Ha a magas fordulaton kapcsolgat be, akkor vedd ki a jeladót, és egy kübli vízben (hőmérő társaságában) kezdd el melegíteni, miközben egy ellenállásmérőt kötsz rá. Ha már a 90 fok elérése előtt 0-ra esik az ellenállása, akkor cseréld ki!

2013. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!