Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Honda...

Mi a véleményetek a Honda Lead motorról?

Figyelt kérdés
akarok egy nem öreg viszonylag olcsó kis fogyasztású motort amin ha kell két személyes is el tudunk mászkálni, Japán motort szeretnék mivel nekem ezek már egyszer be váltak, van valakinek tapasztalata vagy ismerősének volt e mennyire problémás moci ? és mennyire strapabíró ? vagy mit ajánlotok? ilyen 170 körüli rendszámost !

2013. máj. 11. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A Lead megbízható, jó robogó, én csak ajánlani tudom. Ha jól emlékszem, 100ccm-es robogók ezek, szóval rendszámosak, és A1-es jogsival vezethetőek, és két személy szállítására is tökéletesen alkalmasak.


Bár nem tudom, hogy 170 ezerből kijönne-e, de én a helyedben még utánanéznék a Suzuki Burgman-oknak is. A 125ccm-es változataik nagyon eltalált darabok, nagytestűek, a kategória legjobbjai között vannak. 2 személynek is nagyon kényelmes, és hosszabb utakra is el lehet vele menni.

2013. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi néztem burgman uh 125 öt de 3 kilo körül van jo lenne de nincs ennyi pénz motorra lead et meg 180 ért kapok igazából egy alacsony fenntartású rendszámos gépet akarok.
2013. máj. 11. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Húú, nem tudtam, hogy a Burgman-oknak ilyen magas az ára. :O


Mindegy, akkor szerintem maradj a Lead-nél, az is egy megbízható, jó robogó, és mivel Honda, ezért nem szokott gond lenni velük. Egyébként itt van fenn 2db tulajdonosi vélemény róluk, ha érdekel: [link]

2013. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!