Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Enduro-t ajánlanátok...

Milyen Enduro-t ajánlanátok kezdésnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni terepmotorozni, illetve egyenlőre próbálkozni. Persze ne durva terepre gondoljatok, egyenlőre ilyen földutakon, erdők közötti utakon, illetve kialakított, de nem nehéz pályákon "küzdenék".

Ami probléma lehet, hogy nem vagyok éppen pehelysúlyú, 100kg fölött vagyok kicsivel.

Illetve ami további probléma, hogy csak B kategóriás jogsim van, szóval 125-ös motorban nemigen gondolkodhatok, csak az alatt. És persze olyan kellene, amit, ha kell, lehet használni közúton is.


Szóval van ilyen motor? Tudnátok párat ajánlani? További fontos szempont lenne, hogy azért elérhető legyen hozzá az alkatrész, ha kell, tehát ne ilyen 80-as évekből itt maradt fehér holló legyen.

Ó, és a végére még annyit, hogy 150-170 ezer ft-om lene rá max.


Válaszaitok előre is nagyon köszönöm.



2013. máj. 11. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem generic triggerem van nagyon jó motor. 15-170ért csak használtan kapsz. Suzuki rmx , yamaha dt , aprilia rx , gilera rcr és a honda cre remek endurók.
2016. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!