Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet kiszedni a kulcsát?

Kisbeethowen kérdése:

Hogyan lehet kiszedni a kulcsát?

Figyelt kérdés
Véletlenül a csomagtartóba dobtam be a kulcsot (épp a zárját javítottam) de elötte bezáram, lecsuktam a cs.tartó ajtaját mert kiment a fejemből hogy ott a kulcs, és teljesen be van zárva. csak ugy lehet megoldani ha kitöröm az ablakát és ugy?

2013. máj. 11. 21:39
 1/6 Napkiraly ***** válasza:
100%
egyterű? gyártmány, típus? Egyelőőre ne törj ki semmit
2013. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jah,törd be
2013. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiat Palio Weekend
2013. máj. 11. 21:43
 4/6 Vizéli László ***** válasza:
100%
Nincs pót kulcsod? Vagy valamivel nem tudod megpiszkálni a zárat?
2013. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Napkiraly ***** válasza:
100%

akkor egyterű.


1. fogsz egy darab masszív drótot, behajlítod a végét és bedugod a jobb hátsó ablak üvege és gumija közé. Ha nem megy, akkor a gumi és az ajtó közé dugod. Addig ügyeskedsz amíg felpöckölöd a pöcköt

2. fogsz egy bő méteres damilt,a közepére kötsz egy hurkot, ami hogyha széthúzod a damil két végét összeszorul. Utána az ajtó felső sarkánál bedugod, a két végét az ajtó két pereménél húzod végig, és a hurkot rájátszod a pöcökre.

2013. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már meglett, de kösz a válaszokat. felrobbant az ablak és már csak ki kellettem ütögetni azt cső :) a másik ugyanolyan kocsiból meg ki lesz egészítve :)
2013. jún. 1. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!